reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Robilyscie juz wyniki ktore zleca lekarz na hiv kila toxo itd? Ja bylam dzisiaj 150 zl wydalam masakra.zgode trzeba bylo na hiv podpisywac .
 
reklama
Cześć dziewczyny, jak Wasze samopoczucie? Moje kiepsko, ciągle mdli, juz nie wiem co mam jeść. Pije głównie mięte i ziołowe herbaty. Wczoraj na śniadanie zrobimy jajecznice, córka chciała to ja co gryz a jedzenie ni w gardle stawało. Jak czyje głód to już mnie mdli, jak zjem chwilę jest ok po czym znów łapią mdłości.
Juz mam tego dość bo nawet w pracy funkcjonować nie mogę normalnie.
Zmęczona wiecznie chodzę, jeszcze teraz córka z przedszkola przyniosła chorobę, ona chora a mnie też dopadło i gardło boli. Także super.
Jeszcze za 2 tygodnie czeka mnie wyjazd na komunie mojej chrześnicy, droga autem w jedną stronę ok 350KM. Ja nie wiem jak to przeżyje. Chociaż nie powinnam lekarz mówił że nie powinnam nigdzie daleko podróżować ale co zrobić? Jestem chrzestną i wypada być.

Kciuki za wizyty.

Ja badania mam zrobić w następny poniedziałek, na szczęście mam skierowanie bo też bym pewnie popłynęła z kasą.
 
reklama
Juliana- trzymam mocno kciuki. Kto jeszcze dzis ma wizytę? Ja o 12:40 - cala sie trzęsę z nerwow. Trzymajcie kciuki, proszę .
Trzymam ✊✊✊
Cześć dziewczyny, jak Wasze samopoczucie? Moje kiepsko, ciągle mdli, juz nie wiem co mam jeść. Pije głównie mięte i ziołowe herbaty. Wczoraj na śniadanie zrobimy jajecznice, córka chciała to ja co gryz a jedzenie ni w gardle stawało. Jak czyje głód to już mnie mdli, jak zjem chwilę jest ok po czym znów łapią mdłości.
Juz mam tego dość bo nawet w pracy funkcjonować nie mogę normalnie.
Zmęczona wiecznie chodzę, jeszcze teraz córka z przedszkola przyniosła chorobę, ona chora a mnie też dopadło i gardło boli. Także super.
Jeszcze za 2 tygodnie czeka mnie wyjazd na komunie mojej chrześnicy, droga autem w jedną stronę ok 350KM. Ja nie wiem jak to przeżyje. Chociaż nie powinnam lekarz mówił że nie powinnam nigdzie daleko podróżować ale co zrobić? Jestem chrzestną i wypada być.

Kciuki za wizyty.

Ja badania mam zrobić w następny poniedziałek, na szczęście mam skierowanie bo też bym pewnie popłynęła z kasą.
Tez te mdłości przy jedzeniu mnie męczą. Niby chce jeść a jak do buzi wezmę to wszystko mi staje.
Przeziębienie tez przerabiałam. Polecam syrop *spam* i coś z tej serii do ssania na gardło. Psikalam jeszcze tantum verde. Zdrówka życzę.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i badania krwi.
Ja w przyszłym tygodniu idę zrobić morfologia, HIV, Hcv, HBs, różyczka, cytomegalie, przeciwciała, tsh, ft3 i ft4 toxo robiłam wcześniej.
 
Do góry