reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Gratuluję, oby tak dalej!

Ja za 20 minut mam taksówkę, za 1h I 5 min usg. Mdli mnie, poce się I jestem z lekka roztrzesiona. Mam nadzieję, że to tylko z nerwów, ale już dwa razy byłam w ubikacji, rozwolnienie mam. No i mdli, mdli aż do wymiotów..... Ech.

No nic, bez odbioru do jakieś 15.40-16.00 zapewne
Trzymam kciuki z calych sił. ...
 
To każdy lekarz ma chyba inne normy albo ja nie wiem :) bo koleżanka ma dzidziusia w 6t 5d ma 0,33cm hihi
Ja nie wiem jak oni to liczą :D w kazdym razie obrze ze jest dobrze .
Ja patrzyłam sobie na Baby Boom kalendarz ciąży i tam fajnie opisane jest jak dzidzia rośnie
 
Gratuluję, oby tak dalej!

Ja za 20 minut mam taksówkę, za 1h I 5 min usg. Mdli mnie, poce się I jestem z lekka roztrzesiona. Mam nadzieję, że to tylko z nerwów, ale już dwa razy byłam w ubikacji, rozwolnienie mam. No i mdli, mdli aż do wymiotów..... Ech.

No nic, bez odbioru do jakieś 15.40-16.00 zapewne
Trzymam kciuki, myslami jestesmy z Tobą!
 
To każdy lekarz ma chyba inne normy albo ja nie wiem :) bo koleżanka ma dzidziusia w 6t 5d ma 0,33cm hihi
Ja nie wiem jak oni to liczą :D w kazdym razie obrze ze jest dobrze .
Ja patrzyłam sobie na Baby Boom kalendarz ciąży i tam fajnie opisane jest jak dzidzia rośnie
0,33 cm to 33mm idealnie na 6t5d Moje 11mm to 1,1 cm idealnie na 7t1d. Ciaza to nie matematyka a na rosniecie dzidzi nie ma wzoru. Wazne ze jest ok ;)
 
reklama
Kochana 0,33 cm to 3,3 mm moja dzidzi miała w 6t+0d 0,35cm czyli 3,5 mm :) w 7t+0d 0,60 cm czyli 6 mm :)i to tez dobry wynik na koniec 6tyg :)
U Ciebie fakt 11mm to 1,1 cm :D ale widzisz jakie są rozbieżności heh ja dlatego nie ogarniam ale znalazłam ten przelicznik , że u każdego dzidzi rośnie inaczej i są miary od do :D także jak widzę te róznice to najlepiej jedna do drugiej się nie porównywać , bo można zwariować :D przynajmniej ja mam shiz na cyferki
Link do: Masa płodu i jego wielkość w poszczególnych tygodniach ciąży - tabela
 
Do góry