reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@Locja @Dagaa11 masz racje dużo zależy od tego co przekażemy naszym dzieciom w domu. Moi rodzice zawsze tłumaczyli nam po różnych klotniach które toczylismy między sobą że jesteśmy rodzeństwem I mam się kochać i szanować wzajemnie. A z moich objawów to jeszcze dochodzi ciągłe siusiane z synem od początku też tak miałam ciągle pełen pęcherz. :p
 
reklama
Cześć, i ja witam wszystkie przyszłe grudniowe mamusie.
Mam na imię Agnieszka, mam 32 lata, i 3,5 letnia córeczkę.
Kilka dni temu zrobiłam test i duże czerwone dwie kreski, a w piątek robiłam bete i wychodzi początek 6 tygodnia.
Termin wypada ok 21 grudnia.
Jest to dla mnie szok, ponieważ dzieciątko nieplanowane ale pokocham jak moje pierwsze [emoji4]
Narazie jeszcze nie byłam u lekarza ale muszę w tym tygodniu to ogarnąć.
Samopoczucie nienajlepsze, w pierwszej ciąży czułam się dobrze na początku, tylko raz mdłości, a teraz odczuwam JE codziennie, piersi bolą okropnie. Jak za dużo pochodzę to brzuch pobolewa. I plamie, np po dłuższym chodzeniu, czy zbliżeniu, a tego w pierwszej ciąży nie mialam.
A Wy jak się czujecie?
 
Ostatnia edycja:
Część dziewczyny jestem w swojej 3 ciąży i co prawda jeszcze nie byłam na wizycie, ale wybieram się na nią we wtorek ;-)
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :-)
Mam na imię Marta , mam 32 lata synka 2,5 letniego i rocznego więc szykuje się na niezły Sajgon ;-)

Wanilia89 jeśli mogę.... W każdej swojej ciąży plamilam, w pierwszej nawet do końca 17 tc w tym miałam krwotoki chyba dwa, wszystko było dobrze, w drugiej plamilam krócej a w tej też podplamiam, wczoraj nawet dość mocno. Wychodzi na to że po prostu tak mam, może u Ciebie jest podobnie. Beta a raczej jej przyrost też nie pozwalała, każda z Nas jest inna, pamiętaj o tym. Na plamienia brałam luteine, pozniej rutinoscorbin, i ecc pilam nic nie pomagało, samo minęło.

Ach i jestem na Clexane 0,4 jak dwie poprzednie ciążę.
 
Część dziewczyny jestem w swojej 3 ciąży i co prawda jeszcze nie byłam na wizycie, ale wybieram się na nią we wtorek ;-)
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :-)
Mam na imię Marta , mam 32 lata synka 2,5 letniego i rocznego więc szykuje się na niezły Sajgon ;-)

Wanilia89 jeśli mogę.... W każdej swojej ciąży plamilam, w pierwszej nawet do końca 17 tc w tym miałam krwotoki chyba dwa, wszystko było dobrze, w drugiej plamilam krócej a w tej też podplamiam, wczoraj nawet dość mocno. Wychodzi na to że po prostu tak mam, może u Ciebie jest podobnie. Beta a raczej jej przyrost też nie pozwalała, każda z Nas jest inna, pamiętaj o tym. Na plamienia brałam luteine, pozniej rutinoscorbin, i ecc pilam nic nie pomagało, samo minęło.

Ach i jestem na Clexane 0,4 jak dwie poprzednie ciążę.
Dzięki za wsparcie :) Ja w pierwszej ciąży 8 lat temu nie plamilam. W tej straconej plamilam. Pocieszam się trochę tym że plamienie się trochę zmniejszyło i zbladlo.
 
Hej witam wszystkie nowe brzuszki!
Jak wasz weekend kochane? Ja miałam dość intensywny, gości na weekend, oprowadzic trzeba było I sklepy zaliczyć więc się nachodzilam, spałam mniej bo głupio mi było drzemac w dzień a w nocy spałam po 6h....no i dzisiaj jak mnie kółka złapała w lewym boku tak trzymała i klula że 3 godziny. Dalej boli lekko jak biorę wdech ale staram się nie panikowc bo dalej nie ma plamienie więc chyba nie jest tak źle
 
Uspokoiłyście mnie, może niepotrzebnie się nakręcam. Właśnie mnie od pach boli i ten ból był bardzo mocny a teraz zelżał i ogólnie lewa pierś jest mniej pełna a to pierwsze co pamiętam z tej poprzedniej ciąży.
No nic, zobaczymy jutro jak będzie ale w sumie racja że objawy raz się nasilają raz słabną.

Ja mam trójkę dzieci z różnica 2-2,5 roku i łatwo nie było ale kontakt mają super i myślę że tak zostanie. Teraz pomiędzy najstarszą a dzieciątkiem które się urodzi bedzie 10 lat różnicy, to dużo ale jestem dobrej myśli. Mam dwie kuzynki z taką różnicą i lepszych siostr nie znam.
 
Cześć, i ja witam wszystkie przyszłe grudniowe mamusie.
Mam na imię Agnieszka, mam 32 lata, i 3,5 letnia córeczkę.
Kilka dni temu zrobiłam test i duże czerwone dwie kreski, a w piątek robiłam bete i wychodzi początek 6 tygodnia.
Termin wypada ok 21 grudnia.
Jest to dla mnie szok, ponieważ dzieciątko nieplanowane ale pokocham jak moje pierwsze [emoji4]
Narazie jeszcze nie byłam u lekarza ale muszę w tym tygodniu to ogarnąć.
Samopoczucie nienajlepsze, w pierwszej ciąży czułam się dobrze na początku, tylko raz mdłości, a teraz odczuwam JE codziennie, piersi bolą okropnie. Jak za dużo pochodzę to brzuch pobolewa. I plamie, np po dłuższym chodzeniu, czy zbliżeniu, a tego w pierwszej ciąży nie mialam.
A Wy jak się czujecie?
Witaj jestesmy w tym samym wieku .ja tez w tym roku skoncze 32 lata. Powinnaś pojsc do lekarza przepisze ci duphaston na plamienia. I nie współżyj .
 
Wanilia jak brązowe plamienie to stara krew, najważniejsze że nie żywa krew, choć tak jak pisałam ja mam za sobą dwa duże krwotoki.
Ewciaaaa hardkord, ale cieszę się, będą chłopcy zzyci, cxuje że będzie trzeci chłopak :-)
 
Witaj jestesmy w tym samym wieku .ja tez w tym roku skoncze 32 lata. Powinnaś pojsc do lekarza przepisze ci duphaston na plamienia. I nie współżyj .
No ja w listopadZie już 33 ale liczę sobie jeszcze na 32 [emoji1]
Po tym plamieniu po wspolzyciu już nie mam zamiaru, za duże ryzyko. Jutro spróbuję się umówić na wizytę do lekarza.
 
reklama
Dlaczego bierzesz acard ? Jak można widzieć ;)? Ja jutro idę na wizytę już mam stres będzie 6 t 2 dni
Acard kazała pani doktor brać. W poprzedniej ciąży tez brałam i lekarz tłumaczyła ze poprawia to ukrwienie i transport między mną a dzieckiem. Jest to lek który poprawia krążenie.
Trzymam jutro kciuki za wizytę!
 
Do góry