reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Bo musicie dawać jedną @ przed Nickiem nie 2 [emoji4]
Czasami w aplikacji tez się nie da trzeba pisać cały nick ja tak mam np

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny miłego dnia wam życzę! Ja dziś na szkoleniu do 16. Zajmuje się we Włoszech przedłużaniem rzęs i prowadzę tez szkolenia, uczę inne dziewczyny i dziś mam trening. Mistrzynią rzęs z nowych technik i efektów.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Raczej nie wszystkie z nas będą miały fb.
Damy radę :)

Jak tam u Was dzisiaj? Ja miałam kiepską nockę. Wczoraj wieczorem tak bardzo bolał mnie brzuch, że myślałam że już wszystko stracone. A potem jeszcze koszmary... Brr.

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie przestały boleć piersi i też cała noc miałam koszmary. Żołądek boli mnie że stresu.a wizyta dopiero we wt[emoji26]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Raczej nie wszystkie z nas będą miały fb.
Damy radę :)

Jak tam u Was dzisiaj? Ja miałam kiepską nockę. Wczoraj wieczorem tak bardzo bolał mnie brzuch, że myślałam że już wszystko stracone. A potem jeszcze koszmary... Brr.

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie obudził ból brzucha... ale mam nadzieje, ze to jednak jelita ;). Widzę, ze syn w podobnym wieku :) co mój.
Dziewczyny miłego dnia wam życzę! Ja dziś na szkoleniu do 16. Zajmuje się we Włoszech przedłużaniem rzęs i prowadzę tez szkolenia, uczę inne dziewczyny i dziś mam trening. Mistrzynią rzęs z nowych technik i efektów.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia na szkoleniu :)
 
Mnie obudził ból brzucha... ale mam nadzieje, ze to jednak jelita ;). Widzę, ze syn w podobnym wieku :) co mój.

Powodzenia na szkoleniu :)
Cóż. Ja też mam nadzieję, że to było coś jelitopodobnego. Niestety nigdy wcześniej nie czułam podobnego bólu dlatego spanikowałam. Był taki kłujący i ,,rozlewający" po brzuchu.

Jak pisze w aplikacji to nie widzę suwaczkow. Z którego miesiąca jest Twój syn?

Wszystkim szkolącym się powodzenia.
Wszystkim wczasującym się dobrej pogody i fajnej zabawy. :) :)



Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cóż. Ja też mam nadzieję, że to było coś jelitopodobnego. Niestety nigdy wcześniej nie czułam podobnego bólu dlatego spanikowałam. Był taki kłujący i ,,rozlewający" po brzuchu.

Jak pisze w aplikacji to nie widzę suwaczkow. Z którego miesiąca jest Twój syn?

Wszystkim szkolącym się powodzenia.
Wszystkim wczasującym się dobrej pogody i fajnej zabawy. :) :)



Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam suwaczka ;). Syn 8 lutego miał 8 lat.
 
Mnie tez brzuch trochę boli i jest mi słabo. Do tego noc nie przespaną, bo ostatnio synek budzi się milion razy i nie może zasnąć, masakra. A ja jeszcze 8h w pracy....
No to się wyżaliłam....
 
Ja właśnie wyszłam od gina. Ostatni okres miałam 05.03 powiedział mi bardzo delikatnie ze to dużooo za wcześnie, że beta jeszcze niska, że po co tak wcześnie robić test...no ogólnie tyle że dał mi skierowanie na bete. Ogolnie wg niego to nie jest jeszcze ciąża. Mam ochotę się napić.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja właśnie wyszłam od gina. Ostatni okres miałam 05.03 powiedział mi bardzo delikatnie ze to dużooo za wcześnie, że beta jeszcze niska, że po co tak wcześnie robić test...no ogólnie tyle że dał mi skierowanie na bete. Ogolnie wg niego to nie jest jeszcze ciąża. Mam ochotę się napić.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale idiota z niego. Ja mialam ostatnia @ pozniej niz Ty bo 09/03... no chyba by w pysk ode mnie dostal...

Ale! Pociesze Cie, jak bylam w pierwszej ciazy to trafilam na ip z plamieniem. Pielegniarka zamiast mnie poprosila inna kobietke do gabinetu mowiac, że 'pani w ciazy pierwsza', na co ja mowie pielegniarce, ze ja tez jestem w ciazy, tylko troche mlodszej. Ona pyta ktory tydzien, i gdy jej odpowiedziałam ze 15 to mnie wysmiala i powiedziala- to co to za ciaza. Tylko wtedy bylam mloda i nie umialam sie zachowac, teraz troche inaczej bym zareagowala

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry