reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dobra niech ktoś mi wytłumaczy jescze raz czemu przy oznaczeniach nieraz pojawiają sie u Was dwa znaki @@? Jak próbuje oznaczyć jak na FB nie moge nie podwietlaja mi sie nazwiska...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobra niech ktoś mi wytłumaczy jescze raz czemu przy oznaczeniach nieraz pojawiają sie u Was dwa znaki @@? Jak próbuje oznaczyć jak na FB nie moge nie podwietlaja mi sie nazwiska...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jak pisze @ i poczatek nicku to mi sie wyswietlaja osoby o takich nickach i klikam ta ktora chce..


Dobra dzuewczyny, nie piszcie za duzo bo ja w drodze jestem i wracam w niedziele wieczorem xD chyba ze bede miala na tym koncu swiata zasieg to do Was zajrze ;-)
 
Ja jak pisze @ i poczatek nicku to mi sie wyswietlaja osoby o takich nickach i klikam ta ktora chce..


Dobra dzuewczyny, nie piszcie za duzo bo ja w drodze jestem i wracam w niedziele wieczorem xD chyba ze bede miala na tym koncu swiata zasieg to do Was zajrze ;-)
Aga gdzie wyjeżdżasz? Ja dzis 14.30 jade na koncert do Gdańska i wracam jutro wieczorem więc też sie pewnie w niedzielę zamelduje [emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, tez jestem za grupa zamknieta, ale moze dajmy szanse dolaczyc innym grudniowkom, jeszcze przez ponad miesiac moga do nas dołączać, i poznajmy sie lepiej :) z kolei zwolenniczka grupy na fb nie jestem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też myślę ze jest spokojnie czas na grupę zamkniętą mam nadzieję ze zostanę z Wami

Dziś mam wizytę żeby skontrolować badania .
Może lekarz zrobi usg ale nie wiem nie sądzę czy coś już będzie widać u mnie dziś jakoś 4+1 17dpo 29dc

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja za wczesnie na usg poszlam ale pecherzyk i cialko zolte byly na szczescie we wlasciwym miejscu <3 o tyle jestem spokojniejsza.
To o tyle fajnie, ze coś już wiesz :). Spokojnej i udanej podróży :)
W zasadzie nic mnie nie niepokoi. Po prostu panikuje po wrześniowym poronieniu. Niestety tak chyba będzie u mnie aż do 9tc, czyli do momentu kiedy straciłam poprzednią ciąże. Zdaje sobie sprawe, że nawet przy rosnącej becie coś może pójść nie tak i na pewne rzeczy nie mamy wpływu, ale wiem, że jeśli powtórze to badanie w przyszłym tygodniu to po prostu uspokoje sumienie :)
Ja naprawdę nie jestem panikarą z natury, ale starając się o kolejną ciąże wiedziałam, że mi odbije jak już sie uda :D

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
To normalne, po stracie. Ja w 8 tyg z Dominikiem to w ogóle prawie leżałam ze strachu. Musi być dobrze, mama moja mówi nie ciesz się za wcześnie, ale jak tu się nie cieszyć. Co do wizyty to. Usze iść tego 20.04 bo skończy mi się duphaston.
Tez bym chciala żeby moj juz tyle miał
emoji4.png


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiesz, czego chcesz :p Syn mój przetrawia informacje, tak bardzo chciał siostrzyczkę i prosił bym mu urodziła, a jak się dowiedział to stwierdził ze już nie chce. Odwidziało mu się :o Twój przynajmniej jeszcze nie świadomy co go czeka ;)

Miłego dnia dziewczyny.
 
reklama
Hej, tez jestem za grupa zamknieta, ale moze dajmy szanse dolaczyc innym grudniowkom, jeszcze przez ponad miesiac moga do nas dołączać, i poznajmy sie lepiej :) z kolei zwolenniczka grupy na fb nie jestem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Raczej nie wszystkie z nas będą miały fb.
Damy radę :)

Jak tam u Was dzisiaj? Ja miałam kiepską nockę. Wczoraj wieczorem tak bardzo bolał mnie brzuch, że myślałam że już wszystko stracone. A potem jeszcze koszmary... Brr.

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry