reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Witam
Dziewczyny mam pytanie mam 36 lat i wlasnie myślę o badaniach prenatalnych czy one przysługują mi z automatu bezplatnie?jeżeli tak to jakie?czy któraś z Was sie moze orientuje
 
reklama
Witam
Dziewczyny mam pytanie mam 36 lat i wlasnie myślę o badaniach prenatalnych czy one przysługują mi z automatu bezplatnie?jeżeli tak to jakie?czy któraś z Was sie moze orientuje
Jeszcze nie zgłębiłam tematu do końca, ale wydaje mi się ze należą tym co skończyły 36 lat i mają w rodzinie osoby chore.
 
Badania prenatalne należą się każdej mamie po 35 r. ż i to jest świeża informacja po wizycie u genetyka.

I jest to usg + test PAPPa, a także amniopunkcja
 
@Anet23 i @martakratka jeżeli nue chcecie nie odpowiadajcie
W którym tyg stwierdzono puste jajo? Mialyscie jakieś plamienia/krwawienia? Cży coś Wam niepokoilo w tych ciazach ? Na myśli mam nietypowe jakieś objawy itp.

Pytam, bo u mnie 6 tydzien i sam pęcherzyk i myślę czy nie czeka mnie to samo :/
@Anet23 i @martakratka jeżeli nue chcecie nie odpowiadajcie
W którym tyg stwierdzono puste jajo? Mialyscie jakieś plamienia/krwawienia? Cży coś Wam niepokoilo w tych ciazach ? Na myśli mam nietypowe jakieś objawy itp.

Pytam, bo u mnie 6 tydzien i sam pęcherzyk i myślę czy nie czeka mnie to samo :/
Klaudia, mnie mozesz pytac. U mnoe to bylo na przełomie 5tc a 6tc. U mnie nie bylo nawet pecherzyka. Nic. Lekarze straszyli mnie ciaza pozamaciczna. Beta slabo rosla. Bylam na 4 usg i nic nie bylo widac, tylko torbiel po cialku zoltym. Od poczatku czulam ze cos jest nie tak. Wiedzialam ze nic z tej ciazy nie bedzie. Po prostu to czulam. To byl pierwszy cykl po odstawieniu tabletek anty i po zajsciu mialam (sytuacja w rodzinie spowodowany) ogromny stres i to byla chyba wina tego co sie stalo. Nie stresuj sie na zapas, bo kazdy organizm jest inny i nie ma co panikowac.
 
Wykrakałam.. zaczelam sie zwijac z bólu
Jak się czujesz?
A Wy dziewczęta pracujecie? Szczerze pisząc jestem w pracy, ale za chiny nie mogę pracować, bo czekam na tę betę i odkładam wszystko ;)
pracownik miesiąca!
Niestety. Dzisiaj zasypiam na siedząco. Brak kawy daje się we znaki, plus zjadłam placki ziemniaczane i mi jeździ coś po brzuchu. Zbyt ciężkie..
Dziewczyny czy ktorazls z was ujrzała serduszko już w 6 tyg. ? Bo ja mam wizytę poniedziałek ale nie wiem czy jest sens iść skoro może dopiero zarodek będzie . Sto wizyta prywatna .
Ja mam wizytę niedługo i to będzie jakoś 6-7. Gin powiedział, że powinnam zobaczyć już serduszko.
 
reklama
Do góry