reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Jak się czujesz?Niestety. Dzisiaj zasypiam na siedząco. Brak kawy daje się we znaki, plus zjadłam placki ziemniaczane i mi jeździ coś po brzuchu. Zbyt ciężkie..Ja mam wizytę niedługo i to będzie jakoś 6-7. Gin powiedział, że powinnam zobaczyć już serduszko.
Po tonie ibupromu troche lepiej, dziekuje ze pytasz :*
 
reklama
Nie koniecznie musi byc zle :) czytalam wczoraj ze niektorym zarodek sie pojawial nawet w 8,9 tyg dopiero wszystko zalezy kiedy byla owulacja :) takze dziewczyny trzymam mocno kciuki.
Dzięki za pocieszenie, ale test wyszedl mi pozytywny w 23 dc, a w 19 dc mialan plamienie implantacyjne. Wiec owulacja byla w srodku cyklu. A beta z wczoraj to 30 000 wiec powienien byc zarodek z serduszkiem.
 
Dzięki za pocieszenie, ale test wyszedl mi pozytywny w 23 dc, a w 19 dc mialan plamienie implantacyjne. Wiec owulacja byla w srodku cyklu. A beta z wczoraj to 30 000 wiec powienien byc zarodek z serduszkiem.
Pati - moglobyc tak, ze dzidzius sie schowal. Czytalam o takiej sytuacji kiedys tu na forum.
 
Po tonie ibupromu troche lepiej, dziekuje ze pytasz :*
Witaj , przykro mi ze przez to przychodzisz
... bierz też coś na bazie paracetamolu on trochę bardziej pomaga a nawet ketonal nie zaszkodzi. Do tego nospe i magnez on trochę zmniejsza skurcze. Trzymaj się dzielnie... samoistne oczyszczenie jest o wiele lepsze dla organizmu niż oczyszczanie w szpitalu... po samoistym owulacja powraca bardzo szybko a po tym szpitalnym różnie bywa.
 
reklama
Do góry