reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A Wy dziewczęta pracujecie? Szczerze pisząc jestem w pracy, ale za chiny nie mogę pracować, bo czekam na tę betę i odkładam wszystko ;)
pracownik miesiąca!
 
reklama
@motylkowelove sama na szczęście mam bardzo lekką pracę, więc trochę tak jakbym siedziała w domu. Muszę do środy rozliczyć ostatni projekt i wtedy to już w ogóle będzie luz...
No ale za nic w świecie nie mogę teraz się na tym skupić, tak więc wszystko musi zaczekać ;)
 
Dziewczyny czy ktorazls z was ujrzała serduszko już w 6 tyg. ? Bo ja mam wizytę poniedziałek ale nie wiem czy jest sens iść skoro może dopiero zarodek będzie . Sto wizyta prywatna .
 
Cześć dziewczyny :)
Przykro mi z powodu tych złych informacji :( obyscie doszły szybko do siebie.
Ja zaczęłam luzowac moje myśli nie chce się na nic nastawiac żeby nic mnie nie zaskoczyło. Jeszcze wizyty nie miałam. Dlatego na razie czasem jestem i was czytam a mało się udzielam. A nie powiem lektura tu jest po jednym dniu nieobecności :) fajnie że wspieracie wszystkie i nie osadzacie :)

Ja czasami tak zdycham z tych mdłości że nie mam na nic siły, do tego brak apetytu a z głodu jest mi jeszcze bardziej nie dobrze... Kubki smakowe mi się zmieniły nic mi nie smakuje a moje ulubione owoce i ogólnie wszystkie zostawiają po sobie nieprzyjemny kwaśny posmak :/ czy któraś też tak ma??

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty bety usg wszystko będzie dobrze! :)
I gratuluję wcześniejszych wizyt z serduszkami :)

A też czy któraś się orientuję czy w 7t4d powinno być już serduszko? Ogólnie uważam że moja ciąża powinna być starsza jak z OM ale wszystko pokaże dopiero USG za tydzień.
 
Tak. Niestety w grudniu poronilam. Teraz jestem w 6tc i ciagle drze... tymbardziej ze dopiero w sobote mam 1 wizyte. Teraz na szczescie beta rosnie dobrze wiec calym sercem sie modle zeby bylo ok.
A kiedy ostatni raz robilas bete i ile mialas? Ja znowu zaczynam sie nakrecac, a mialam byc spokojna :( boje sie jutra... :(
 
Cześć dziewczyny :)
Przykro mi z powodu tych złych informacji :( obyscie doszły szybko do siebie.
Ja zaczęłam luzowac moje myśli nie chce się na nic nastawiac żeby nic mnie nie zaskoczyło. Jeszcze wizyty nie miałam. Dlatego na razie czasem jestem i was czytam a mało się udzielam. A nie powiem lektura tu jest po jednym dniu nieobecności :) fajnie że wspieracie wszystkie i nie osadzacie :)

Ja czasami tak zdycham z tych mdłości że nie mam na nic siły, do tego brak apetytu a z głodu jest mi jeszcze bardziej nie dobrze... Kubki smakowe mi się zmieniły nic mi nie smakuje a moje ulubione owoce i ogólnie wszystkie zostawiają po sobie nieprzyjemny kwaśny posmak :/ czy któraś też tak ma??

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty bety usg wszystko będzie dobrze! :)
I gratuluję wcześniejszych wizyt z serduszkami :)

A też czy któraś się orientuję czy w 7t4d powinno być już serduszko? Ogólnie uważam że moja ciąża powinna być starsza jak z OM ale wszystko pokaże dopiero USG za tydzień.
Moim zdaniem jest bardzo duza szansa ze zobaczysz serduszko :)
 
Dziewczyny w 6 tygodniu powinno już być widać akcję serca- no chyba, że ciąża może być młodsza jak myślicie ;)
@bllondii w 7 tyg i 4 dniu to już w ogóle widać fajny zarodek z głową :)
 
reklama
Dziewczyny w 6 tygodniu powinno już być widać akcję serca- no chyba, że ciąża może być młodsza jak myślicie ;)
@bllondii w 7 tyg i 4 dniu to już w ogóle widać fajny zarodek z głową :)
Mam duże wątpliwości że to za wcześnie .. jesli nie będzie to tylko się nakręcę . Kolejną wizytę mam 8 maja wi c wtedy na pewno było by widać. .moje koleżanki szły do lekarza koło 8 tyg
 
Do góry