reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
" Zgadzam się z Julianną. Jakim prawem lekarka powierza ją i jej ciążę Bogu? Powinna pozostać bezstronna a jak chce powierzać pacjentom Bogu to powinna wybrać karierę siostry zakonnej.
Poza tym każdy ma prawo do swojej opinii i atakowanie kogoś pod płaszczykiem ,,zachowaj opinie dla siebie" jest nie na miejscu. To publiczne forum i każdy może komentować jak chce i zgodnie z własnymi przekonaniami. Ale akurat lekarka w gabinecie powinna zastanowić się nad doborem słownictwa..[/QUOTE] "

Nie mówiłam o lekarce ani o wyrażaniu zdania trzeba czytac ze zrozumieniem ;p tylko o wyrażaniu się w sposób delikatniejszy... bo ja np. źle to odebrałam i teraz źle mi pisać swobodnie kiedy piszę o sobie , bo akurat jestem po tej drugiej stronie to ktoś jakby opisywaniem sytuacji wyśmiewa , że ktoś pozostawia życie swojego dziecka w rękach Boga to wszystko ...
Lekarz lekarzem to jest inny temat... może w ten sposób chciała delikatnie przekazać , ze jest bezsilna na dzień dzisiejszy , a nie od razu źle odbierać

Z resztą ja nie będę wchodzić w dyskusję , bo jak ktoś ma inne poglądy to i tak nie znajdziemy w tym temacie wspólnego języka , a kłócić się nie będę bo nie ma o co szumu robić .

@Julianna_Szcz dokładnie ... i oby każda wizyta była tylko pozytywna
 
Ostatnia edycja:
I proponuję nie ciągnąć tematu juz ... bo kolejna nasza forumowa koleżanka pojechała z plamieniem do lekarza , a progesteron jej spadł :<
Więc wiecie czasami lekarze są po prostu bezsilni w pewnych sytuacjach
 
Każdej zyczę aby miała takie najmniejsze problemy :D
orginal_2017_08_Thu_15_10_42_7-5.jpg
 

Załączniki

  • orginal_2017_08_Thu_15_10_42_7-5.jpg
    orginal_2017_08_Thu_15_10_42_7-5.jpg
    53 KB · Wyświetleń: 250
reklama
Do góry