reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@Martenika nawet statystyki nie mówią prawdy... serio po klinikach jest tyle ludzi , że mozna się łapać za głowę , jakie problemy :/
Ja jesli donosze jedno dzieciątko nie oczekuję od życia nic więcej , będę dziekowac Bogu , że je mam , jesli się odważę na kolejne , to na pewno nie od razu ... mój organizm jest tak zjechany , że sama się sobie dziwię , że jeszcze funkcjonuję jako tako
 
reklama
Dziewczyny wiecie co.. w I ciazy bylam totalnie nieswiadoma i bylo mi duzo latwiej a teraz juz sie naczytalam, posluchalam, dowiedzialam i to sieje zamieszanie i watpliwosci..
W pierwszej ciazy raz zrobilam bete dla jej potwierdzenia. Nic nie wiedzialam o zadnych przyrostach.. nie zdawalam sobie sprawy ze tyle poronien jest dookola.. ze to zdarza sie czesciej niz nam sie wydaje..

Mialam duuuzo spokojniejszą głowę i czysty umysł. Chcialabym sie zresetowac..
No właśnie mam to samo uczucie puerwsza cuaza niby zagrozona bo ciagle mnie bolal brzuch więc duphaston byl w ciaglym użyciu ale i tak bez stresu to przeszlam przetanczone dwa wesela wakacje za granica i naprawde ogólny luz a teraz stres popedzany stresem wiedza ktora mam teraz i ogólny dostęp do niej jest naprawde denerwujacy
 
@Martenika nawet statystyki nie mówią prawdy... serio po klinikach jest tyle ludzi , że mozna się łapać za głowę , jakie problemy :/
Ja jesli donosze jedno dzieciątko nie oczekuję od życia nic więcej , będę dziekowac Bogu , że je mam , jesli się odważę na kolejne , to na pewno nie od razu ... mój organizm jest tak zjechany , że sama się sobie dziwię , że jeszcze funkcjonuję jako tako
Też marzę tylko żeby mieć to jedno dzieciątko
 
Ja zawsze marzyłam o dużej rodzinie , ale jeśli doczekam jednego dzieciątka to będzie cud , z moimi problemami będę najszczęśliwszą mamą na ziemi :) oczywiście sama dla siebie bo dla każdej mamy jej dziecko jest najcudowniejsze :)
 
Witam się porannie. Postanowiłam wrócić do ćwiczeń. Zacznę z lekkim obciążeniem i w domu, zrezygnuję z mojego karnetu.
Czuję w moczu, że będzie ok.I jeszcze będziesz wzdęta i zaraz będziesz jęczeć, że Ci Tomcio robi z wątroby parkiet do stepowania. Zobaczysz [emoji2] .[emoji33] [emoji15] co to za Rzeźnik był?? Moim zdaniem powinnaś zadzwonić tam jeszcze raz i powiedzieć, że jesteś pacjentką Pana doktora w ciąży i coś się dzieje się coś niepokojącego. Albo idź do szpitala i powiedz że jesteś w ciąży i boli Cię brzuch albo cokolwiek. Muszą Cię przyjąć.Wiesz, to Twoja decyzja. Rodzina mogłaby pomóc. Czy Twój partner aktywnie uczestniczy w próbach pozyskania tych ewentualnych funduszy czy raczej to jest na Twojej głowie?

To nie jest teraz tylko Twoja sprawa. Jesteś odpowiedzialna za tą fasolkę a Twój partner jest odpowiedzialny za Ciebie. Musisz dołożyć wszelkich starań żeby pójść do lekarza - nie ma innej opcji. Trzymam kciuki! Daj znać w piątek co i jak.

Jeżeli chodzi o ceny lekarzy to mój gin bierze 250 zł za wizytę. Na czas ciąży znalazłam sobie jednak innego, ciut tańszego - za 150 zł. Pracuje w szpitalu więc liczę na to, że jak coś zacznie się dziać to skieruje mnie od razu do siebie.

Dziewczyny, nie wiem skad wy jestescie ale u mnie ceny tez sa jak najbardziej kosmiczne - sama konsultacja 170 zl, a wizyta z USG - 350 zl...
Ja na szczescie mam pakiet medyczny z pracy, ktory pokrywa wiekszosc kosztow, bez niego byloby ciezko, skoro w tym miesiacu az 3 wizyty musze odbyc [emoji849]
 
Masz rację. spokój jest ważny, ale po takich wieściach... ja jestem delikatnie podłamana. Na pewno jeśli beta rośnie prawidłowo to powinnam mieć co najmniej 15000 więc czemu nawet zarodka nie ma...


Na tym etapie trzeba byc przygotowanym na wszystko, jest to 6 tydzien wiec spokojnie jeszcze zarodek moze sie pojawic, na bety nie ma co patrzec bo tak jak juz wczesniej bylo wspominane kazdy organizm jest inny i w kazdym organizmie wzrost bety bedzie inny. Niestety przy pustym jaju tez rosnie ja mialam w szpitalu az 63 tys a czy wyzsza nie byla to tez nie wiem ale bardzo szybka juz spadala wiec jesli rosnie to zawsze jest nadzieja ze wszystko jest ok :) teraz tylko spokoj i trzeba doczekac do nastepnej wizyty :)
a cialko zolte widzial?
 
@urs ja jestem z podkarpacia ale do lekarza śmigam do małopolski :) później jak mnie odstawi już jesli będzie wszystko dobrze < bo to lekarz od problemów nie od prowadzenia ciąży > to do Rzeszowa do profamilii tam wizyte płace 180 :)
 
reklama
Witam się porannie. Postanowiłam wrócić do ćwiczeń. Zacznę z lekkim obciążeniem i w domu, zrezygnuję z mojego karnetu.
Czuję w moczu, że będzie ok.I jeszcze będziesz wzdęta i zaraz będziesz jęczeć, że Ci Tomcio robi z wątroby parkiet do stepowania. Zobaczysz [emoji2] .[emoji33] [emoji15] co to za Rzeźnik był?? Moim zdaniem powinnaś zadzwonić tam jeszcze raz i powiedzieć, że jesteś pacjentką Pana doktora w ciąży i coś się dzieje się coś niepokojącego. Albo idź do szpitala i powiedz że jesteś w ciąży i boli Cię brzuch albo cokolwiek. Muszą Cię przyjąć.Wiesz, to Twoja decyzja. Rodzina mogłaby pomóc. Czy Twój partner aktywnie uczestniczy w próbach pozyskania tych ewentualnych funduszy czy raczej to jest na Twojej głowie?

To nie jest teraz tylko Twoja sprawa. Jesteś odpowiedzialna za tą fasolkę a Twój partner jest odpowiedzialny za Ciebie. Musisz dołożyć wszelkich starań żeby pójść do lekarza - nie ma innej opcji. Trzymam kciuki! Daj znać w piątek co i jak.

Jeżeli chodzi o ceny lekarzy to mój gin bierze 250 zł za wizytę. Na czas ciąży znalazłam sobie jednak innego, ciut tańszego - za 150 zł. Pracuje w szpitalu więc liczę na to, że jak coś zacznie się dziać to skieruje mnie od razu do siebie.
Jak narazie to zaczelam plamic.. napisalam do gin.
 
Do góry