reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
bc08c375ea368.jpg.html
 
Skąd ja to znam....a najgorsze jest to ze przed całym światem trzeba udawać że jest wszystko dobrze....Ale nie ma co rozpamietywac , teraz jest nasz czas [emoji173] widziałaś już serduszko ??
Byłam w 5t 0d na ust bylo wszystko jak trzeba i zarodeczek w piątek idę na serduszko ♡ Ale mam ciarki jak pomyśle. Nigdy dotąd nie zdążyłam słyszeć bo albo już byłam zbyt późno na wizycie albo poronilam przed czasem...
Także wierzę ze dzieciątko się pięknie teraz rozwija [emoji4]
U mnie mama wie i teściowa i siostry nasze bo właśnie często potrzebuje pomocy poza tym nikt. Ale siostra przyjdzie to mi pomoże posprzątać np. Mama pojedzie po wyniki takze najbliższym warto mówić oni też moja przeszłość znają
 
Powiem Wam, że wczoraj moja babcia miała 68 urodzinki i byłam u niej. Nawet nie wiecie jak bardzo jej chciałam powiedzieć, ale naprawdę to za wcześnie. Ogólnie jestem optymistką, ale niech będzie coś nie tak... W końcu ja robiłam tylko testy ciążowe. Nawet dziś zrobiłam jeden żeby chociaż trochę humor sobie dzisiaj poprawić :)

Zobacz media 718876
bc08c375ea368.jpg.html

bc08c375ea368.jpg.html
Zrobisz jak uważasz, podsunęłyśmy ci wszystkie propozycje, reszta zależy od ciebie. Wierze, że wybrniesz jakoś z tej sytuacji i znajdziesz szybko lekarza. :)
 
Byłam w 5t 0d na ust bylo wszystko jak trzeba i zarodeczek w piątek idę na serduszko ♡ Ale mam ciarki jak pomyśle. Nigdy dotąd nie zdążyłam słyszeć bo albo już byłam zbyt późno na wizycie albo poronilam przed czasem...
Także wierzę ze dzieciątko się pięknie teraz rozwija [emoji4]
U mnie mama wie i teściowa i siostry nasze bo właśnie często potrzebuje pomocy poza tym nikt. Ale siostra przyjdzie to mi pomoże posprzątać np. Mama pojedzie po wyniki takze najbliższym warto mówić oni też moja przeszłość znają
Tym razem będzie wszystko dobrze, bardzo CI tego życzę :*
U mnie ciąża pierwsza, ale na samą myśl o serduszku czuje ciepło w moim własnym.. to musi być uczucie nie do opisania, i mam nadzieję, że już jutro go doświadczę :)
 
ja też zaczynam się powoli szykować, czeka mnie wycieczka do innego miasta, jakieś pół godziny w taksówce w jedną stronę, jupiii :baffled:
czy wy też macie słabe ręce ? Mi z trudem idzie mycie włosów, dzisiaj poprosiłam męża, żeby mnie wyręczył , bo normalnie aż mnie wzdrygało na myśl o bym całym myciu włosów na 10 podejść :frown:
skończyło się wypełzaniem z wanny i wiszeniem nad ubikacją 10 minut ech....
musiało mi pójść jakieś naczynko w przełyku, bo było więcej krwi niż innych wydzielin bleeee:errr:

dobranoc wszystkim i oby jutrzejszy dzień przyniósł same dobre nowiny ...:)
 
reklama
W Bydgoszczy.... są lekarze że z dnia na dzień możesz przyjść ale bez USG bo nie ma sprzętu...
Ja co prawda z lipcowek [emoji4] ale tak weszłam na wasz wątek i widzę że ma pani problem z dostaniem się do ginekologa. I jest pani z Bydgoszczy. Może miałaby pani możliwość pojechania do innej miejscowości do lekarza ? Np Inowrocław tam szybko znajdzie się termin na wizytę. I jest dużo dobrych lekarzy tam przyjmujących [emoji4]

Napisane na Moto C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry