reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
A ja mam w toalecie zimowy akcent - szklany niedźwiedź i lampion : ale macie racje, ze trzeba juz sie za to brac aby sie dluzej pocieszyc.
 
Ja mam 37 i 3 dni. W sumie o Afi nic nie mówił. Tylko że poród raczej się nie uda naturalnie dał na morfologia i kazał.przysjc 3 grudnia jeśli nie urodze do tego czasu.
 
Co kupujecie na gwiazdkę dzieciom tym w brzuszkach.
Nic ;)
Kurcze a jak u Was dalej uplawy obfitsze?
Dziś jak polozylam się po poludniu to spałam 3,5 h....
U mnie wodniste sie zrobily ale ilosc nie niepokojaca. Te ciazowe tez sie czasem pokazuja. Do dyskusji na wizycie w piatek.

My tez zasnelismy ze starszakiem. Jemu to sie to juz rzadko zdarza ale dzis mial mega marudkowy dzien. Ja sie dzis czuje jakos zle, ciężko, i zgaga od wczoraj, i w ogole ;)
 
Ja staram się nie spać w dzień bo jak się wyśpię to nie będzie szans usnąć w nocy. Mnie nadal bardzo kuje w kuciapce nie wiem czy to coś znaczy.
Po żale Wam się co mnie dziś spotkało. Zachęcona tym, że wiele dziewczyn chodzi po ciucholandach i śliczne rzeczy kupuje za psie pieniądze poszłam dziś i ja. Przecena duża rabat aż 75% od ceny wyjściowej. Znalazłam dla dzidziusia śliczną bluzę polarową HM stan idealny cena 2 zł. włożyłam ją do koszyka i oglądam dalej wybrałam jeszcze parę rzeczy idę do kasy zaglądam do koszyka a ja nie mam tej bluzy. ktoś mi ją wyciągnął z koszyka to są jakieś jaja żeby komuś kraść towar z koszyka
 
Ja staram się nie spać w dzień bo jak się wyśpię to nie będzie szans usnąć w nocy. Mnie nadal bardzo kuje w kuciapce nie wiem czy to coś znaczy.
Po żale Wam się co mnie dziś spotkało. Zachęcona tym, że wiele dziewczyn chodzi po ciucholandach i śliczne rzeczy kupuje za psie pieniądze poszłam dziś i ja. Przecena duża rabat aż 75% od ceny wyjściowej. Znalazłam dla dzidziusia śliczną bluzę polarową HM stan idealny cena 2 zł. włożyłam ją do koszyka i oglądam dalej wybrałam jeszcze parę rzeczy idę do kasy zaglądam do koszyka a ja nie mam tej bluzy. ktoś mi ją wyciągnął z koszyka to są jakieś jaja żeby komuś kraść towar z koszyka
Wiesz co, swinstwo! Ale czego sie spodziewać po ludziach, ktorzy zamiast ciezarnej pomoc to udaja ze nie widzą w kolejkach...
 
reklama
Ja mam 37 i 3 dni. W sumie o Afi nic nie mówił. Tylko że poród raczej się nie uda naturalnie dał na morfologia i kazał.przysjc 3 grudnia jeśli nie urodze do tego czasu.

No tak bo jak wod malo to porod musialby byc na sucho, jeju gdyby nie to forum to bym nawet nie wiedziala jak rozne sa sytuacje.
 
Do góry