reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej, pewnie to zależy od lekarza. Ja mam termin z Om na 31.12, cesarka wstępnie zaplanowana na 20.12 . Co do wymiarów, mój ma nóżki krótsze o ok 2 ty. Kilka razy mierzył, ale mówi żeby absolutnie się nie martwić, różnie to wychodzi. Tak samo jak z wagą - mimo techniki też są rozbieżności.
U mojego starszego synka też mówili, że ma krótkie nóżki. Normalne ma, nie takie jak czasami chlopacxki rosną i mają długie i szczuplutkie. On ma takie zwykłe.
Ja dziś miałam kto, wszystko ok. W sobotę mam wizytę, znowu kto i badanie układu krzepnięcia, bo się waha.

No i jestem paskudnie zmęczona... Mimo, że w nocy śpię normalnie, budzę się jak starszy do nas przyjdzie i się wierci. Ale nie mam przerwę w spaniu, mimo to padam na twarz...
 
reklama
u mnie dużych rozbieżności między poszczególnymi częściami nie ma.chyba jakoś do tyg. Generalnie wg opisu usg wypada 41 tydz hehe więc sporo do przodu. Ja wykorzystałam przypływ sił poszłam polazic A teraz leżę bo tak.mnie dzga w dole
 
Hej, pewnie to zależy od lekarza. Ja mam termin z Om na 31.12, cesarka wstępnie zaplanowana na 20.12 . Co do wymiarów, mój ma nóżki krótsze o ok 2 ty. Kilka razy mierzył, ale mówi żeby absolutnie się nie martwić, różnie to wychodzi. Tak samo jak z wagą - mimo techniki też są rozbieżności.

Kurcze... a moja gin mówi że przed świętami będzie za wcześnie. A termin z OM też mam taki... nast wizytę mam 11.12 i będę walczyć o wyznaczenie terminu... choć ciekawe czy doczekam wizyty bo termin z usg już mi wychodz 10.12 ;)

Od wczoraj męczy mnie przeziębienie (suchość i pieczenie gardła, katar, ból głowy) :( Coś na takie dolegliwości polecacie - póki co mleko z miodem i herbata no i wzięłam na gardło w nocy *spam* do ssania (bez konsultacji ale pisze że to dla kobiet w ciąży...) bo już nie wiedziałam jak oddychać... aż się boję kolejnej nocy :(

Ups... wyrzuca mi nazwę tabletek do ssania P... dla kobiet w ciąży... trudno.
 
Kurcze... a moja gin mówi że przed świętami będzie za wcześnie. A termin z OM też mam taki... nast wizytę mam 11.12 i będę walczyć o wyznaczenie terminu... choć ciekawe czy doczekam wizyty bo termin z usg już mi wychodz 10.12 ;)

Od wczoraj męczy mnie przeziębienie (suchość i pieczenie gardła, katar, ból głowy) :( Coś na takie dolegliwości polecacie - póki co mleko z miodem i herbata no i wzięłam na gardło w nocy *spam* do ssania (bez konsultacji ale pisze że to dla kobiet w ciąży...) bo już nie wiedziałam jak oddychać... aż się boję kolejnej nocy :(

Ups... wyrzuca mi nazwę tabletek do ssania P... dla kobiet w ciąży... trudno.

Mam za soba jakiegos zmutowanego wirusa... Cala rodzinka zagilana.
U Nas duże dawki Wit C i D z beta karotenem a na gardło świeży imbir do ssania i mamy to już za sobą. Kurkuma w herbacie, czosnek i jesteśmy wsrod zywych a na kaszel syrop z cebuli w konskich dawkach.

Dziś kupiłam dzieciaka na prezent pod choinkę piżamy. No oprócz dwóch nastolatek bo rozmiary juz przebrane.

Zostały mi te dwie panny i maz ;)

Chyba zaczbe odliczac dni do cc, bo 02 tuż tuz ;))
 
Ja robiłam inhalacje z amolu i smarowalam skronie

Byłam na pobraniu krwi.

Troche się przestraszyłem.bo na w klatce mam taką mocno złota wydzieline nie wiem czy to.mocz taki intensywny czy uplawy ale takieginkoloru to nie słyszałam. Troche się martwie
 
Ja mam dzis gina po poludniu wiec meliske popijam od rana... Czuje sie jakbym juz byla po terminie a termin 31.12. Taka ociężała;/ wczoraj wieczorem tak mi bok rwał i nie wiem co to, maly noge wepchal pod zebra czy wzdecia. W 1.ciazy tego nie mialam.


Mnie z przeziebienia uratował czosnek, syrop z kwiatu bzu, tabletki fiorda na gardło. I inhalacje. Ale katar mam nadal i czuje jak mi spływa co jakia czas.
 
Ja robiłam inhalacje z amolu i smarowalam skronie

Byłam na pobraniu krwi.

Troche się przestraszyłem.bo na w klatce mam taką mocno złota wydzieline nie wiem czy to.mocz taki intensywny czy uplawy ale takieginkoloru to nie słyszałam. Troche się martwie

Ja od jakoś dwóch dni sikam na taki właśnie kolor... nie wiem czy to w związku z zjedzeniem czegoś czy już na tym etapie tak będzie :)

Upławy to tylko jakieś w kolorze czerwono- brunatnym są nie ok a reszta tj jasne żółte białe itp mają nie niepokoić... przynajmniej ja dostałam takie info.

A na poprawę humoru (z tego przeziębienia) właśnie poszalałam z zakupami: otulacz, kocyk i torba (trafiłam jeszcze na fajne zniżki bo black friday :) - nie mogę tu chyba wpisać firmy...) i biegowy wózek... tu pojechałam ponad 2000 zl ale teściowie aię zapowiedzieli go kupić więc nie odczuliśmy.
 
Dzięki za porady przeziębieniowe... pocieszające że nie tylko mnie dopadło ;)
Syrop z cebuli już mąż robi, kurkuma - pierwsze słyszę ale zaraz zawołam o herbatkę, wczoraj ugotowałam zupę czosnkową to też zaraz będzie.
Na szczęście m wziął dziś urlop i skacze obok mnie :) - ma wyrzuty że mnie zaraził bo jego trzymało to coś od poniedziałku.
 
A gdzie kupowalas ??

Biegowy wózek, jaki? Chce wrócić po miesiącu do biegania... Ja też mam Q e r i D o czy jakoś tak.

Kurkuma jest cudowna, ma ogrom leczniczych właściwości. Ale nie smaczna.

Gebka nie martw sie, moze to mocz. Ja mam od wczoraj zdecydowanie mniej wydzieliny. Jednak chodzę jak pokraka bo pachwina prawa znowu mi dokucza i cały prawy bok kluje.
 
reklama
Ja od jakoś dwóch dni sikam na taki właśnie kolor... nie wiem czy to w związku z zjedzeniem czegoś czy już na tym etapie tak będzie :)

Upławy to tylko jakieś w kolorze czerwono- brunatnym są nie ok a reszta tj jasne żółte białe itp mają nie niepokoić... przynajmniej ja dostałam takie info.

A na poprawę humoru (z tego przeziębienia) właśnie poszalałam z zakupami: otulacz, kocyk i torba (trafiłam jeszcze na fajne zniżki bo black friday :) - nie mogę tu chyba wpisać firmy...) i biegowy wózek... tu pojechałam ponad 2000 zl ale teściowie aię zapowiedzieli go kupić więc nie odczuliśmy.
Ja tak sikam od jakiegoś czasu też, meega żólty kolor [emoji23] w badaniach nic nie wyszlo, wiec sie tym nie martwimy z lekarzem. :)
 
Do góry