reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A ja wczoraj poszłam na pobranie gbs, dziś odczuwam silne skurcze za to słabo dzidziusia, strasznie mnie dziś bolał brzuch na dole i bardzo kuje w grażynie. Mama dziś była u mnie i mówi, że mi się brzuch obniżył. Po dzisiejszym dniu myślę, że chyba dzidzia się wcześniej urodzi niż 23.12 A ja Wam powiem, że mimo, że dzidziuś u nas wyczekany i wystarany to jak sobie pomyślę, że mam teraz pół dnia tylko dla siebie i mogę sobie robić na co mam ochotę a za chwilę będą noce nie przespane a ja uwiązana w domu to wcale mi tak nie śpieszno do porodu :) Mam tylko nadzieję, że synek nie będzie miał kolek i spanie odziedziczy po siostrze.
 
reklama
Ja też 34 i mam od tygodnia lekkie skurcze a od 2 dni trochę mocniejsze i zanim mężowi o nich powiedziałam to mówi,że brzuch się trochę obniżył. Ja tam w lustrze nie widzę ale skurcze wczoraj miałam cały dzien i pół nocy i teraz [emoji849] i chyba zaraz zwariuję bo już się zmieniają tzn trochę mocniejsze są trwają 1.5 minuty i są co 15 minut. Pitologa mam we wtorek. Jestem ciekawa jaka ta nocka będzie i jutrzejszy dzień [emoji85]

I jak po wizycie u lekarza? Skurcze ustały?
 
Mi z 3 grudnia zmienili termin na 30 listopada bo mała jest duża 37+0 3933g i cukry są za wysokie więc też niedługo będę tuliła swoją małą panienke :D

Ale cudownie idziesz przede mną ;)
Faktycznie jest duża, a ja myslalam ze to moj skarb jest dorodny ;)

Ja dostałam jakiś dziwnych ruchów, próbojesz coś ogarnac i przygotować żeby moje domowe skarby miały co jeść, ubrać itd ;) spać w nocy już nie moge...

A dr wczoraj pytał czy jestem już rozdrażniona, no jestem, czyli wszystko w normie ;))

No i dom coraz bardziej mam w świątecznym wydaniu ;)) wiem ze wczesnie ale boje się ze potem nie zdaze się nacieszyć :)

Gacoperek daj znać po wizycie ;)
 
Hej ja po wizycie uwaga mała waży 4300 zalamalam się jeśli rzeczywiście będzie taka duża
Oznak porodu brak główka wysoko łożysko też dobre.
 
Hej ja po wizycie uwaga mała waży 4300 zalamalam się jeśli rzeczywiście będzie taka duża
Oznak porodu brak główka wysoko łożysko też dobre.
Wow sluszna waga. Ja jestem ciekawa ile moj wazy bo pierwszy 4.4 sie urodzil a mial być max 4.1 kilo.

Ja dzis jestem mega śpiąca....
 
reklama
Rodziła normalnie? Ja trochę jestem przerażona Afi mam 7 to chyba w normie

O jeju jaki duza dziewczynka, ktory masz tydzien?
7 mi sie wydaje ze na granicy dolnej a co na to mowil lekarz?

Ale cudownie idziesz przede mną ;)
Faktycznie jest duża, a ja myslalam ze to moj skarb jest dorodny ;)

Ja dostałam jakiś dziwnych ruchów, próbojesz coś ogarnac i przygotować żeby moje domowe skarby miały co jeść, ubrać itd ;) spać w nocy już nie moge...

A dr wczoraj pytał czy jestem już rozdrażniona, no jestem, czyli wszystko w normie ;))

No i dom coraz bardziej mam w świątecznym wydaniu ;)) wiem ze wczesnie ale boje się ze potem nie zdaze się nacieszyć :)

Gacoperek daj znać po wizycie ;)

Ja chyba tez ubiore choinke na poczatku grudnia juz :D
 
Do góry