reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Hehe wczoraj powiedzialam mezowi ze w razie cesarki bede chciala zeby tam byl i zeby trzymal dziecko po porodzie, jego mina bezcenna :D pytal czy dziecko bedzie cale nagie i w sumie nie wiedzialam co mu odpowiedziec bo nie wiem jak to wyglada :) jutro 31 tydzien a mnie co chwilke cos boli, dzieciak tez ciagle na cos uciska. Eh jakie badania macie teraz zlecone?
Dobre, powiedz mężowi, że zależy w co się wdzieje w brzuchu :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, ale miałam dziś straszny dzień jak tak dalej pójdzie to się wykończę do końca ciąży. Wczoraj rano jak wstałam to mi jakaś mokra kropla spadła na stopę zdziwiłam się trochę, ale ubrałam bieliznę wkładkę i zapomniałam o całym zdarzeniu. Dziś rano się obudziłam i jakoś tak mi dziwnie było więc dotykam kroczę a tam mokro. Po prostu woda bez żadnego zapachu i koloru oczywiście wpadłam w panikę, że wczoraj kropla na nodze dziś też mokro więc pewnie sączą mi się wody. Oczywiście zaczęłam sobie przypominać, że przecież wkładkę mam od dłuższego czasu wilgotną i zaczęłam się nakręcać, że już pewnie po wszystkim bo jak na złość dzidziuś strasznie słabo się ruszał. Pojechałam do szpitala, sprawdzili mi czy nie sączą się wody mówią, że suchutko. Zrobili ktg skurczy żadnych z dzidziusiem wszystko ok. Oczywiście jak się wszystko okazało, że jest dobrze tak zaczął kopać jakby chciał nadrobić czas kiedy się nie ruszał. Nie chcecie wiedzieć co czułam jak jechałam do szpitala.
 
Ja juz mam wyprane prawie wszystko i polowe wyprasowane :) niestety dzis mi sie nic nie chce. Jutro ide na badania mam hbs, morfologie i mocz, dwa ostatnie mam na kazda wizyte a wizyty co 3 tyg i oczywiscie teraz sobie przypomnialam ze nie mam kubeczka na mocz :D ja w tej ciazy wogole nie mysle. Dzis kupilam pierwsze pampersy :D chusteczki nawilzone i pieluszke tetrowa w razie gdyby chcial wczesniej wyjsc zeby maz nie latal :D
 
Cześć dziewczyny, ale miałam dziś straszny dzień jak tak dalej pójdzie to się wykończę do końca ciąży. Wczoraj rano jak wstałam to mi jakaś mokra kropla spadła na stopę zdziwiłam się trochę, ale ubrałam bieliznę wkładkę i zapomniałam o całym zdarzeniu. Dziś rano się obudziłam i jakoś tak mi dziwnie było więc dotykam kroczę a tam mokro. Po prostu woda bez żadnego zapachu i koloru oczywiście wpadłam w panikę, że wczoraj kropla na nodze dziś też mokro więc pewnie sączą mi się wody. Oczywiście zaczęłam sobie przypominać, że przecież wkładkę mam od dłuższego czasu wilgotną i zaczęłam się nakręcać, że już pewnie po wszystkim bo jak na złość dzidziuś strasznie słabo się ruszał. Pojechałam do szpitala, sprawdzili mi czy nie sączą się wody mówią, że suchutko. Zrobili ktg skurczy żadnych z dzidziusiem wszystko ok. Oczywiście jak się wszystko okazało, że jest dobrze tak zaczął kopać jakby chciał nadrobić czas kiedy się nie ruszał. Nie chcecie wiedzieć co czułam jak jechałam do szpitala.

Biedna...dobrze, ze wszystko w porzadku! A coś mówili co to moglo być? Kiedy planowana wizyta?
 
gacoperek to musiało być straszne dobrze że wszystko ok. Moja mała ostatnie dni mniej ruchliwa nawet kilka razy musiałam trochę brzuchem potrząsnąć żeby dała o sobie znać .
Jutro lekarz ciekawe co powie na moje słoniowe stopy :(
 
Dziewczyny, dajcie znać jutro po wizytach co i jak.
Ja też kiedyś się martwiłam czy nie sączą mi się powoli wody, wkładke wymieniam 2x dziennie. Bez niej się nie ruszam. Jak wstaje rano to zaraz mam mokra pizame. Ale AFI mam 8, wiec to nie to. Taki urok ;)
 
Hej ja po wizycie szyjka miękka ale zamknięta. Tak się zastanawiałam bo mi lekarz szyjkę zawsze sprawdza na fotelu nigdy na usg i nigdy nie podał długości a tu wszędzie czytam ze maja takie i takie długie szyjki dziwne.

Mam kontrolować ciśnienie z racji puchnięcia nóg.
 
reklama
Hej ja po wizycie szyjka miękka ale zamknięta. Tak się zastanawiałam bo mi lekarz szyjkę zawsze sprawdza na fotelu nigdy na usg i nigdy nie podał długości a tu wszędzie czytam ze maja takie i takie długie szyjki dziwne.

Mam kontrolować ciśnienie z racji puchnięcia nóg.

Hej, ja szyjke mialam mierzona na usg w 19 tyg, nawet teraz tego nie robil :) a badana na foteli bylam tylko 2 razy w tej ciazy, nawet sie zastanawiam czy jutro bedzie badal czy nie :)
 
Do góry