reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Natka Boże.... Jak maluszek ?? W jakim jest stanie? Jak ta mama się czuje?

Gacoperek i Aneta mój lekarz mi mowi że to normalne że już szyjka się powoli zaczyna skracać i ma inna twardość. Ja tez ostatnio miałam inna dlugosc, ja oczywiście wielkie oczy a on nie wzruszony.
Aneta jaka masz teraz szyjke ?
Ta szyjka przyprawia o mdłości. Czekam jak na zbawienie na 12.10 czyli trzecie badanie prenatalne i niech się dzieje co chce.
A dlaczego masz trzecie badania prenatalne? Słyszałam, że się robi, ale mnie w żadnej ciąży nikt tego nie zleca. Robisz je prywatnie?
Jeśli chodzi o rzęsy to taki zabieg nie osłabia Twoich rzęs? też się kiedyś nad tym zastanawiałam, ale tak sobie myślę, że jak jestem teraz przyzwyczajona do tego jak wyglądam i nie omijam lustra to później jak zrezygnuję z przyklejania to nie będę się sobie podobać
 
Straszne! Jednak widzicie tak kazdy mowi ze ciąża nie choroba,nie ogranicza ale to jednak stan wyjątkowy i lepiej chuchać na zimne. Wiem, ze czesto nie ma wplywu na roku co robimy ale skoro mozna zminimalizować cos to lepiej słuchać lekarzy.
Ale medycyna jednak jest tak rozwinieta ze ratuje takie maluszki. Trzymam kciuki!

Chwila odpoczynku i robię sernik. Obiad mam z wczoraj to mozna się wykazać.
 
Jesli zabieg doklejania rzęs wykonuje sie w profesjonalnym salonie a nie przez pseudostylistke to naprawdę nic sie nie dzieje:) z reguly rzęski robie sobie w okresie wakacyjnym. 3 tygodnie temu sciagnelam poprzednie ale w niedziele ide na chrzciny i postanowilam ze znow założę. Ogolnie gdy nie doklejam rzes robię sobie zabieg liftingu rzęs wtedy sa ladnie podkrecone:)
 
Gacoperek tak chodzę prywatnie. W każdej ciąży robilam te badanie prenatalne. Ja mam trudna drogę do macierzyństwa i później porody, po prostu jestem baaaardzo przewrażliwiona i mnie to uspakaja.
Z rzęsami jest tak że ja je przedluzam 1:1, rzęsy wypadają a wraz z nimi te doklejone, kiedy Idę na uzupełnienie dokleja do nowej rzęsy. Mam krótkie rzęsy, ale tez nigdy lustra nie omijalam ;-) jednak z tymi czuję się cudownie, zawsze mam ladne oko. I zawsze dokleja mi najkrotsze jakie ma, wachlarze odpadają dla mnie.

PaniAg oczywiście ze lepiej minimalizowac ale tak jak napisałas często nie mamy na coś wpływu, niestety....
Widziałam takie maluszki na OIOM noworodkowym, widziałam ich rodziców.... Wiem jak wygląda tak maleńkie dziecko pod milionem rurek, te wszystkie aparaty i pompy.... Wiem jak zatroskani są Ci rodzice, jak walczą o kazdy dzień.... Mam nadzieje że Bog ma ich rodzinę w swojej opiece i maluszek wyjdzie z tego calo i zdrowo. Zycze im tego z calego serca!
 
Natka Boże.... Jak maluszek ?? W jakim jest stanie? Jak ta mama się czuje?

Gacoperek i Aneta mój lekarz mi mowi że to normalne że już szyjka się powoli zaczyna skracać i ma inna twardość. Ja tez ostatnio miałam inna dlugosc, ja oczywiście wielkie oczy a on nie wzruszony.
Aneta jaka masz teraz szyjke ?
Ta szyjka przyprawia o mdłości. Czekam jak na zbawienie na 12.10 czyli trzecie badanie prenatalne i niech się dzieje co chce.
Urodziła w 25 tyg i waży 500g . matce groziła sepsa ,nie miala wod plodowych i nie wiadomo gdzie sie podzialy bo nawet jej nie odeszły. Ciaza zagrażała jej życiu ,dostala infekcji dlatego zadecydowali lekarze o rozwiazaniu ciąży zeby ja ratować. Dziecko jest w inkubatorze i nic nie wiadomo co z nim. Wogole tam takie rzeczy piszą ze az wlosy na glowie sie jeżą. Jednej dzisiaj czop odpadl, innej sie sacza wody i wiele innych. Nie jest tak łatwo nawet w 3 trymestrze nigdy nie wiesz kiedy wody odejdą
 
Ostatnia edycja:
Pazury ogarnięte, zjadlam cos teraz kraze po galerii zachaczylam o smyka. Kupilam body dla syna i pajacyk dla córci :) za nie dlugo ruszam na wizytę;)
 
reklama
Pazurki tak na szybko czekam pod gabinetem:)
 

Załączniki

  • 20180907_163107.jpg
    20180907_163107.jpg
    804,2 KB · Wyświetleń: 145
Do góry