reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Witajcie czy Wy tez jestescie takie ciagle zmeczone? Wszystko mnie meczy nawet poscielenie łóżka, masakra jakaś. Ide zaraz zapisac sie do ginekologa.
 
Dzien dobry wszystkim....życzę udanych dzisiejszych wizyt i supet wysokiej bety.W pierwszej ciazy wogole nie wiedziałam co to mdłości a teraz poprostu masakra jem śniadanie i blee jem obad i blee i tak w kółko
 
Strasznie mnie wywaliło na buzi już nie pamiętam kiedy miałam tyle pryszczy
Wlasnie mialam o to pytac: tez macie takie jazdy z cera? U mnie moze az takiej tragedi nie ma, ale co chwile gdzieś coś wyskoczy...
Witajcie czy Wy tez jestescie takie ciagle zmeczone? Wszystko mnie meczy nawet poscielenie łóżka, masakra jakaś. Ide zaraz zapisac sie do ginekologa.
Taak, zmeczenie to normalny objaw wczesnej ciazy :)
 
I z psem, który waży 7 kg?;-) Nie chodzi po schodach, piorun jeden... I do tego nie ma opcji żeby został sam na parterze, albo piętrze, bo szczeka jak opętany - jeżeli jest ktoś w domu, to musi być tam gdzie są ludzie, hehe. Aaaa, i nikt mnie nie wyręczy, bo tylko mnie nie gryzie ;-)

3kg po prostej, a w górę czyli po schodach tylko 1kg :) akurat jestem w czasie testów z BHP w pracy :)
 
reklama
Do góry