reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No dzień dobry! Jak Wam mija poranek?
Ja jestem od 7 w pracy. Na szczęście mam samodzielne stanowisko, mogę sama dawkować sobie obowiązki - bez napięcia i pośpiechu. Tylko ze względu na to nie wzięłam wczoraj L4 chociaż ginekolog zaproponowała sama. Po prostu lubię tą pracę i wiem, że żadne niebezpieczeństwo mi tu nie grozi. Chcę mieć do czego wracać więc dałam sobie jeszcze tydzień na przekazanie wszystkich projektów itp. Zwolnienie wezmę na następnej wizycie w poniedziałek. A u Was jak w pracy to wygląda?

Mi dzisiaj noc bezproblemowo przebiegła, śpię jak kamień. Nad ranem, 3-4 budzę się tylko raz na siusiu.

Powiem Wam, że wczorajsza wizyta dała mi takiego kopa! Wcześniej odpychałam od siebie wszystkie dobre wizje, widziałam tylko czarne scenariusze. A teraz jak mi tylko coś przykrego przyjdzie do głowy, momentalnie sama do siebie mówię "Przestań, głupku! Wszystko będzie dobrze i koniec!". I każdej przyszłej mamie tutaj życzę w końcu takiego spokoju :-)

P.S. Pytanie czysto techniczne. Jak się ustawia ten suwaczek na dole?
 
reklama
Tak dzis o 11! Dam Wam znac. Oby dobre wiesci!
Trzynan kciuki!! Bedzie dobrze zobaczysz :) a kiedy masz wizyte?
@porcelana Gratulacje [emoji4]

Ja to bym mogła spać i spać : p
Od dawna w końcu śpię jak zabita nic mnie nie budzi[emoji4] a sny to mam przerozne
Mam coraz więcej obaw i do piątku chyba zwariuje...
Obiecałam zE ze już bety nie zrobię a kusi mnie
Ja z tym spaniem tez masakra, non stop spiaca. Nie rob juz bety, to bez sensu. Tylko niepotrzebny stres..
Mnie też masakrycznie szybko każda pierdoła potrafi wkurzyć albo sprawić że placze pół nocy.. A najbardziej wkurza mnie to, że mój W się z tego nabija po cichu.... wrrr
Ja wczoraj odebrałam betę - 4150 - rośnie super. Zastanawiam się czy w sobotę (5tc6d) jest szansa, że zobaczę serduszko, bo mam wtedy wizytę u mojej gin....
Piekna beta! Ja wlasnie w takim terminie zobaczylam serduszko, wiec szansa jest :)
 
Trzynan kciuki!! Bedzie dobrze zobaczysz :) a kiedy masz wizyte?Ja z tym spaniem tez masakra, non stop spiaca. Nie rob juz bety, to bez sensu. Tylko niepotrzebny stres..Piekna beta! Ja wlasnie w takim terminie zobaczylam serduszko, wiec szansa jest :)
Musze sie zapisac.. w piatek moze pojde jak bedzie miejsce.
Po wyniku bety dzisiejszej sie zapisze
 
reklama
Do góry