reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@martakratka super wieści

Ja łóżeczko będę szykować na koniec listopada chyba że po drodze będą jakieś przesłanki ze coś się wykluje przed 21.12(chodź ostatnio termin z usg wyszedł 24.12). A jak nas zaskoczy to mąż wszystko ogarnie.
Obwód brzuszka 88cm, ale zaczyna od kilku dni rosnąć chyba w zastraszającym tempie bo jak go nie było do 19 tygodnia, to teraz już powoli widać.
 
reklama
Oj w poprzedniej ciazy to ja z 4 razy lezalam ale w 32 to przez Hipotrofie. Lekarz mi nawet mowil ze male szanse. Musze wszystko zarobic zeby do listopada dociagnac.
Natka witam w klubie ja pewnie tez rozpakuje sie w listopadzie zreszta nawet na tych pierwszych prenatalnych mam napisane ze 1;45 ze moge urodzić przed 34tc
 
Jestem po kochane :) zdrowiutkie 400g szczęścia :) chlopczyk :) Prawdopodobnie bez rozszczepu i SKS. Zrobimy jeszcze po 30 tyg badanie zeby byc pewnym. Ale ulga :) chyba zaczyna do mnie docierac ze jest w moim brzuszku malutki Jaś - bo tak chyna bedzie sie nazywał po moim ukochanym dziadziusiu...
Gratuluje!! Teraz odetchnij i sie ciesz! [emoji5][emoji4]
 
Moje łupy aliowo smykowe ;). Natka100- ciuchy ze smyka zamawialam w pt lub sobote, a dzis juz byla paczka.
IMG_20180731_185148.jpg
IMG_20180731_185633.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180731_185148.jpg
    IMG_20180731_185148.jpg
    76,8 KB · Wyświetleń: 335
  • IMG_20180731_185633.jpg
    IMG_20180731_185633.jpg
    58,8 KB · Wyświetleń: 330
Jestem po kochane :) zdrowiutkie 400g szczęścia :) chlopczyk :) Prawdopodobnie bez rozszczepu i SKS. Zrobimy jeszcze po 30 tyg badanie zeby byc pewnym. Ale ulga :) chyba zaczyna do mnie docierac ze jest w moim brzuszku malutki Jaś - bo tak chyna bedzie sie nazywał po moim ukochanym dziadziusiu...

Ekstra :) waga tez piekna :)


To chyba dosc duzo z nas sie rozpakuje juz w listopadzie :) a listopad juz za 3 miesiace :D
 
Jestem po kochane :) zdrowiutkie 400g szczęścia :) chlopczyk :) Prawdopodobnie bez rozszczepu i SKS. Zrobimy jeszcze po 30 tyg badanie zeby byc pewnym. Ale ulga :) chyba zaczyna do mnie docierac ze jest w moim brzuszku malutki Jaś - bo tak chyna bedzie sie nazywał po moim ukochanym dziadziusiu...
Gratulacje super!
 
reklama
Do góry