reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
@Anet23 Najwieksze i najdluzsze sa w lecie i zimie, ale jesienia tez pewnie cos bedzie, chociaz wydaje mi sie ze mniejsze, dobrze ze smyk wysyla smsy i maile:)
 
@Dagaa11 ale extra! Bylam az tak leniwa ze nawet nie zajrzalam do neta, chyba podzialam sobie z tym kanałem troche:) ja wczesniej duzo cwiczylam, ale pierwsze 2 miesiace ciazy chuchalam i dmuchalam , potem pogoda i spacery, ale zalezalo mi zeby cos porobic, dzieki:)
 
A tak wogole do jakiego rozmiaru robicie wyprawke?
Nie zamierzam przed urodzeniem dziecka wyjmować z pudeł ciuchów większych, niż 0-1 i 0-3. Te na 3-6 zdążę jeszcze wyjąć :)
Kupować będę pewnie niewiele, ale też nie zamierzam się rozpędzać dalej, niż pierwszy kwartał. Może pojedyncze sztuki na 3-6, jak mi coś w oko wpadnie na cieplejsze dni.
 
reklama
@Dagaa11 ale extra! Bylam az tak leniwa ze nawet nie zajrzalam do neta, chyba podzialam sobie z tym kanałem troche:) ja wczesniej duzo cwiczylam, ale pierwsze 2 miesiace ciazy chuchalam i dmuchalam , potem pogoda i spacery, ale zalezalo mi zeby cos porobic, dzieki:)
Ja jestem zachwycona tą babeczką:) ja też bardzo dużo ćwiczyłam w.domu przed ciążą, w pierwszym trymestrze miałam zakaz bo mi się lekko kosmówka odklejała, za to teraz nadrabiam :)
 
Do góry