reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@eevciaa88 gratuluję udanej wizyty dobrze że masz takiego lekarza który trzyma rękę na pulsie. Odnośnie tej poloznej to wizyty po porodzie też sa, A te przed porodem wydaje mi się że wprowadzili to od nie dawna no ale mogę się mylić...
 
reklama
W sumie nie wiem jak to jest ...
Może co region to inaczej . Mi powiedziała kuzynka o tym pyta czy dzwoniłam do położnej się umówić czy wybrałam jakąś ja ze nie i później już dała mo numer itd.
Ale z tego co mówiła to właśnie w przychodni się pyta o wybór położnej jaką sie chce ja wzięłam sobie z polecenia super kobitka
Dokladnie tak, najlepiej wziac jakąś z polecenia, zadzwonic, zapisac sie ;) ale wszystko zalezy od poloznej, moja pod koniec umawia do siebie na ktg nawet [emoji6] polozne mają umowy z NFZetem

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Forum BabyBoom mobile app
 
Czy Wam sie tez chce tak spac? Normalnie chodze na rzesach...masakra. Czekam na M i jedziemy do doktorka z wynikiem krwi..ja sie boje, ze mnie do szpitala wsadzi a ja nie chceeee!

@Kacprysiowo ej, ej ja starsza 33lata a M 40 w tym roku :D mamy tego samego dnia urodziny, ale M stwierdzil, ze On 40tych juz nie obchodzi [emoji14] a ja mysle co mu kupic..rok temu zamawialam koszulke z Angli jego ulubionej druzyny pilkarskiej, dwa lata temu dostal breloczek z grawerem, a w tym nie mam pomyslu...

Ide robic moj zielony nekatr zelazny :D no i moze umyje podlogi..o ile przy mopie nie zasne.
Daj znac co powie doktorek. Mysle, ze jak mu powiesz jakie mikstury pijesz, to bedzie zadowolony

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Forum BabyBoom mobile app
 
Nie martwie sie jakos bardzo bo wazne jest dla mnie to ze nie wplywa to na rozwoj malenstwa. Wystraszylam sie na poczatku, zanim mi lekarz wiecej powiedzial i wytlumaczyl co i jak.

Mieliśmy w rodzinie męża taki przypadek ze jego kuzynka miala stwierdzone ze nie moze mieć dzieci, kolo 40tki miala cala macice w mięśniakach, byla skierowana na operacje wyciecia macicy i lekarz na usg dopatrzył ze jest w ciąży . No cud. Ciaza byla zagrozona ale udało sie i urodziła zdrowego synka a później jeszcze córeczkę.

PaniAg A u ciebie tez to jest wskazaniem do cc?

MamaXTrzy Super ze wizyta udana

Do nas przychodziła kilka razy położna po porodzie. Mam nadzieje ze tych wizyt bedzie jak najmniej. Raz to myslalam ze ja maz przez okno wyrzuci bo sie upierala ze pempek juz powinien sie zagoić i szarpała kikutem zeby odparł aż mala płakała. Co za babsko...
 
Sabi32 chyba przez weekend mi coś umknęło ale coś wyszło ci nie tak z krwią że boisz się szpitala?
Tak przed weekendem odebralam wyniki z krwi i jest tragedia..oczywiscie zajechalismy a tam pozamkane. On przyjmuje w poniedzialki i srody, kazal przyjechac tylko wyniki pokazac jak mi je zlecil bez umawiania sie i dupa..dzis ma wolne. No nic, w srode pojade.

Ja pije faktycznie te zielska, bomba witaminowa plus dziennie buteleczka soku z burakow tego jednodniowego oraz suszone morele, no o żółtka do sniadania. Musi pomoc :)

Topie sie dzis wyjatkowo, juz znajoma mnie dzis wyciagala nad jezioro posiedziec a ja glupia nie pojechalam, a moglam. Za to jutro sie umówilysmy, zrobie rano zakupy, jakies jedzonko i jade z córką.
 
@PatkaPatka , ale słodkie to body w pieski :) To w zielone dinozaury też fajne...

Przejdę się chyba w Polsce do H&M :p
Polecam, ja generalnie większość ubranek kupuje w H&M jak kupuje się wielopaki, tak jak np. tych dinozaurów to wyszło mi po 7zl za body z kartą klubowicza, promocji mają dużo, ja z lenistwa zamawiam w większości przez Internet ale na sklepach potrafią mieć jeszcze -20% od ceny na stronie, takie jednodniowe promocje :)
 
Gratuluje udanych wizyt :)

Nie martwie sie jakos bardzo bo wazne jest dla mnie to ze nie wplywa to na rozwoj malenstwa. Wystraszylam sie na poczatku, zanim mi lekarz wiecej powiedzial i wytlumaczyl co i jak.

Mieliśmy w rodzinie męża taki przypadek ze jego kuzynka miala stwierdzone ze nie moze mieć dzieci, kolo 40tki miala cala macice w mięśniakach, byla skierowana na operacje wyciecia macicy i lekarz na usg dopatrzył ze jest w ciąży . No cud. Ciaza byla zagrozona ale udało sie i urodziła zdrowego synka a później jeszcze córeczkę.

PaniAg A u ciebie tez to jest wskazaniem do cc?

MamaXTrzy Super ze wizyta udana

Do nas przychodziła kilka razy położna po porodzie. Mam nadzieje ze tych wizyt bedzie jak najmniej. Raz to myslalam ze ja maz przez okno wyrzuci bo sie upierala ze pempek juz powinien sie zagoić i szarpała kikutem zeby odparł aż mala płakała. Co za babsko...

Nasza byla bardzo fajna, o wszystko ja moglam zapytac i zawsze odpowiedziala a pepek nam nie odpadl powiedziala zeby przyjsc do przychodni i tam nam odrazu zalatwila skierowanie do chirurga, do ktorego zreszta dostalismy sie w ten sam dzien :)
 
Ja ostatnio znalazlam takie ciuszki na uzywkach za cale 3 zl szt :D a dzis na targu kupilam koszulobody z next, dwie firmowe koszule i dwa sweterki po 5 :) i sobie dwie sukienki po 10 na jesien w ktore mi brzuszek bez problemu wejdzie :) takze dzien udany. A tak wogole do jakiego rozmiaru robicie wyprawke?
 

Załączniki

  • 20180728_100822_Film1.jpg
    20180728_100822_Film1.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 116
Ja ostatnio juz ostatki promek w smyk i zaplacilam 14 zl za te 2 cudenka:) a te rampersy czy rampery wczesniej 49 zl same o_O
 

Załączniki

  • 20180727_184847.jpg
    20180727_184847.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 92
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry