reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Ale ludzie są wstrętni.. wchodzę sobie do biura podróży, przed stoi jakaś para, po chwili wymachują na mnie łapami, że przecież oni też czekają i czemu ja sobie tam weszlam (tak, tak jestem wróżką i wiem że stają w kolejce). Pomijam już że ja np nie upomnialabym ciężarnej że jestem przed nią zwłaszcza jeśli stalabym przed sklepem a nie w.
Powiem tak. W biurze podróży raczej nie przepuściłabym ciężarnej w kolejce, bo to nie spożywczak, żeby musieć do niego wejść, a i obsługiwanie trwa nieraz bez porównania dłużej, niż skasowanie zakupów w sklepie.
Ale przepraszam, jasnowidzem jesteś, żeby wiedzieć czy oni na coś czekają, czy tylko oglądają oferty w witrynie? :D
 
reklama
Ojej pierwsze słyszę czyli co powinnam sie zgłosić do przychodni i ich poinformowac ze jestem w ciazy i tez do mnie przyjdzie?
W sumie nie wiem jak to jest ...
Może co region to inaczej . Mi powiedziała kuzynka o tym pyta czy dzwoniłam do położnej się umówić czy wybrałam jakąś ja ze nie i później już dała mo numer itd.
Ale z tego co mówiła to właśnie w przychodni się pyta o wybór położnej jaką sie chce ja wzięłam sobie z polecenia super kobitka
 
Powiem tak. W biurze podróży raczej nie przepuściłabym ciężarnej w kolejce, bo to nie spożywczak, żeby musieć do niego wejść, a i obsługiwanie trwa nieraz bez porównania dłużej, niż skasowanie zakupów w sklepie.
Ale przepraszam, jasnowidzem jesteś, żeby wiedzieć czy oni na coś czekają, czy tylko oglądają oferty w witrynie? :D
No właśnie o to chodzi, jakby stała przed żabka a nie w środku to też by miała pretensje że weszłam przed nią? A kto im bronił? Masakra..
Ja się nie upraszam o pierwszeństwo, bez niczyjej łaski sobie zaczekam ale już teraz to baba przegięła bo wcale w kolejce wg. mnie nie stała..
 
W sumie nie wiem jak to jest ...
Może co region to inaczej . Mi powiedziała kuzynka o tym pyta czy dzwoniłam do położnej się umówić czy wybrałam jakąś ja ze nie i później już dała mo numer itd.
Ale z tego co mówiła to właśnie w przychodni się pyta o wybór położnej jaką sie chce ja wzięłam sobie z polecenia super kobitka
Ok dziękuję za odpowiedź:)
 
Czy Wam sie tez chce tak spac? Normalnie chodze na rzesach...masakra. Czekam na M i jedziemy do doktorka z wynikiem krwi..ja sie boje, ze mnie do szpitala wsadzi a ja nie chceeee!

@Kacprysiowo ej, ej ja starsza 33lata a M 40 w tym roku :D mamy tego samego dnia urodziny, ale M stwierdzil, ze On 40tych juz nie obchodzi :p a ja mysle co mu kupic..rok temu zamawialam koszulke z Angli jego ulubionej druzyny pilkarskiej, dwa lata temu dostal breloczek z grawerem, a w tym nie mam pomyslu...

Ide robic moj zielony nekatr zelazny :D no i moze umyje podlogi..o ile przy mopie nie zasne.
 
Witajcie,
Ja dzis po wizycie.
Dzidzia zdrowa, ma 420g. Tak jak przeczuwałam dziewczynka .
Szyjka zamknięta a czułam ja tak dziwnie bo mam tyłozgięcie macicy, w usg dowcipnym wyszlo ze mam dużego miesniaka na czy przy szyjce na 11cm (moze jeszcze urosnac),nie zagraża dzieciątku na szczescie ale moze spowodowac komplikacje przy porodzie, blokować akcje, dzidzia ma polozenie miednicowe i tez często przez te miesniaki dziecko sie nie moze obrócić. Jeszcze nic nie przesadzone ale lekarz mowi zeby nastawić sie na cesarke. Masakra jak sie z mężem wystraszyliśmy dzis. Lekarz wygladal na przejętego.
Ja przyzwyczajona do szybciutkich porodów po ktorych czulam sie super kompletnie nie brałam pod uwagę ze tym razem bedzie inaczej, boje sie jak to moze byc po cesarce no ale najważniejsze by córeczka była bezpieczna.
 
W sumie nie wiem jak to jest ...
Może co region to inaczej . Mi powiedziała kuzynka o tym pyta czy dzwoniłam do położnej się umówić czy wybrałam jakąś ja ze nie i później już dała mo numer itd.
Ale z tego co mówiła to właśnie w przychodni się pyta o wybór położnej jaką sie chce ja wzięłam sobie z polecenia super kobitka
Dziewczyny, a to w Polsce tak jest? Myslalam ze u nas polozna przychodzi dopiero po porodzie...
 
@eevciaa88 najwazniejsze ze dobry lekarz, zauwazyl to i teraz bedziecie zapobiegac:) @martakratka ja troche jestem w szoku z ta polozna;) ale w srode moze wreszcie sie wybiore do szpitala i zapytam tez o porod i szkole rodzenia bo juz z 2 miechy sie wybieram...
 
reklama
Tzn. ja po porostu czuje sie lepiej jak mam koszulke na naramkach na sobie ;) nie lubie pokazywac brzucha [emoji4]
Raczej tez uwazam, ze glownie nakrycie glowy, nie brzucha, ale pamietam, ze mojej siostrze ginekolozka mowila cos o odklejaniu lozyska przez ekspozycje na slonce. Ale ja po prostu na basenie ubieran dwuczesciowy+ podkoszulka ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Forum BabyBoom mobile app
Rozumiem :) ja znowu zawsze na basenie zasłaniam tyłek i uda, bo mam na ich punkcie kompleksy- wiec zawsze.mam.cos przewiązanw w biodrach.
Co do samego.opalania w ciazy- mi lekarz powiedział, ze zasłanianie specjalnie w tym czasie brzucha nic nie da, wszystko z głową :)
Witajcie,
Ja dzis po wizycie.
Dzidzia zdrowa, ma 420g. Tak jak przeczuwałam dziewczynka .
Szyjka zamknięta a czułam ja tak dziwnie bo mam tyłozgięcie macicy, w usg dowcipnym wyszlo ze mam dużego miesniaka na czy przy szyjce na 11cm (moze jeszcze urosnac),nie zagraża dzieciątku na szczescie ale moze spowodowac komplikacje przy porodzie, blokować akcje, dzidzia ma polozenie miednicowe i tez często przez te miesniaki dziecko sie nie moze obrócić. Jeszcze nic nie przesadzone ale lekarz mowi zeby nastawić sie na cesarke. Masakra jak sie z mężem wystraszyliśmy dzis. Lekarz wygladal na przejętego.
Ja przyzwyczajona do szybciutkich porodów po ktorych czulam sie super kompletnie nie brałam pod uwagę ze tym razem bedzie inaczej, boje sie jak to moze byc po cesarce no ale najważniejsze by córeczka była bezpieczna.
Kochana najwazniejsze, ze lekarz zauwazyl i ze nie zagraża to dziecku. Bedzie dobrze :*
Dziewczyny, a to w Polsce tak jest? Myslalam ze u nas polozna przychodzi dopiero po porodzie...
To jest jakos tak, ze jesli teraz zglosisz w przychodni chec odwiedzin poloznej, to ona bedzie przychodzic juz teraz przed porodem :)
 
Do góry