reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Czesc nowe mamy:)

Te chłopy to chyba nam zazdroszcza ciąży. Nie ma czego. Ja czekam az sie urodzi. Cala ciaza to dla mnie jeden wielki niepokój.

Przed nami kolejny upalny dzień... Na obiad cos na zimno- salatka z brokula i sera fety.
 
Witajcie
Jestem tutaj nowa, mam 34 lata, obecnie 19 tydzien ciazy. To moja druga ciąża, ale pierwszą poroniłam w 6 tygodniu. Stąd też boje sie teraz o moje dzieciątko. Jaak sie ostatnio okazało, to będzie wymarzona córeczka. Termin mam na 21 grudnia i juz sie nie moge doczekać...jakoś nie dochodzi do mnie, że naprawde tym razem moze się udać ...ale mocno chce w to wierzyć...
Początek ciąży był okropny, wylądowałam na tydzien w szpitalu, mocne zapalenie układu moczowego, wysoka gorączka..mimo to moja malutka dała rade, prenatalne wyszły dobrze, a teraz 8 sierpnia czekają mnie połówkowe.
Od połowy maja jestem juz na l4, do tej pory żyłam na większych obrotach, praca zajmowała mi dużo czasu...wiec teraz przeokropnie się nudze :) puzzle i książki zabierają mi troche czasu...no a teraz postanowiłam też uaktywnić się na forach...miło będzie, jak mnie tu przyjmiecie :)

postaram się przejrzeć wątek, żeby Was też troche poznać...a tymczasem pozdrawiam :)
Witaj , teraz już masz połowę za sobą to będzie dobrze , oczywiście przykro mi z powodu twojej starty ale teraz głowa do góry i będzie super [emoji3]
Masz już imię dla córeczki ? [emoji846]
 
No tym razem to jednak ja nie potrzebnie tą wojnę zaczęłam, ale on niestety był prowodyrem. Najpierw grilla miał zrobić na obiad (i już mi ciśnienie skoczyło) potem na kolacje wcześniejszą do 18 tej a jedliśmy o 20tej :mad:.
 
Hej! :)
Witam jeszcze raz nowe mamcie, u nas fajnie i rodzinnie, wiec sie rozgosccie :D

Ja spania tez nie mam, wczoraj caly dzien lazilam po gorkach, pagorkach i na rownice wlazlam i zlazlam a jeszcze o polnocy seksik MUSIALAM zaliczyc i zasnelismy o 2...wow.

Dzis dzieci juz pojechaly do babci bo z nia jada na basen, a My dzis chyba w domu, za goraco..33st maja byc :( masakra.

Brzuszek mi wkoncu troszke wywalilo, ale wiecie co..wczorja. wtej Wisle mialam wrazenie, ze jestem dodatkowa atrakcja, nie wiem czy to moj brzuch czy fakt ciezarnej w drodze na rownice, no nie wiem :D
 
Witajcie
Jestem tutaj nowa. Termin mam na 2 stycznia, ale juz wiem, że będę miała CC i urodze dzidzie po świętach.
To moja druga ciąża, po latach, córka ma 13 lat.
Jestem trochę przestraszona jak to będzie, bo zapomnialam jak to było pierwszy raz.
Na stałe mieszkam w Anglii, scan polowkowy będę miała w 20 tygodniu ciazy.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie
Dagmara
uwo990bvub37pc44.png
Super Witaj [emoji846] jak będzie dzidzia na świecie to wszytsko ci się przypomni od nowa [emoji18]córka dużą dziewczyna to będzie pomagać [emoji6] znasz już może płeć ?
 
Hej dziewczyny, jak tam dzisiaj u Was? Mnie nerwy biorą bo 2 tygodnie do wakacji zostały a my dalej nie mamy żadnej rezerwacji j jesteśmy w czarnej dupie, wszystkie oferty które mieszczą się w naszym budżecie są do dużych miejscowości bardziej rozrywkowych a ja zdecydowanie w tym roku potrzebuje ciszy i raczej odludzia.. Jak tak dalej pójdzie to pojedziemy co najwyżej do Czech nad jezioro :p

Pogoda u nas dzisiaj strasznie męcząca, gorąco i duszno.. liczę na deszcz. Co u Was?
 
Dzień dobry
Ja od 7 na nogach, młoda wstala i zagonila mnie abym jej śniadanie zrobiła. Gardło od wczoraj boli, młoda też coś rozbiera także uroczo.
Wczoraj w koncu M się wziął za malowanie zalanych miejsc w jesienią mnie sąsiadka zalała.
Z racji malowania wyeksmitowalam się z córka do mojej mamy. Dużo zrobił ale trzeba jeszcze skończyć sufit w kuchni bo szpachla nałożona i ściany w kuchni. Łazienka na szczęście zrobiona ale smród farby czuć przy zamkniętych drzwiach, jeszcze teraz upał to się kisi.
Wczoraj u nas było burzowo, powietrze się ochłodziło, wieczorem było cudnie, a dziś od rana już 33stopnie, a ja na 6 piętrze i w mieszkaniu piekło.
Jutro dzwonie się umawiać prywatnie do gina aby poznać płeć, liczę że się uda zarejestrować.
A w piątek mam polowkowe w szpitalu.
Doczekać się nie mogę [emoji4]

Co robicie dziś na obiad? Bo ja pomysłów nie mam.
Miłej niedzieli
 
U nas dzisiaj też od nowa samzy jak cholera , nie ma czym oddychać , dobrze że wiatraczek jest to chociaż fajnie wieje [emoji18]
My do wieczora raczej w domu a później mamy jechać na festyn na sąsiednią wieś popatrzeć co się dzieje [emoji23]
A co do spania też nie mogłam spać bo gorąco było i szukałam na łóżku chłodnego miejsca i tak Cala noc prawie latałam [emoji33]
Życzę mileij i spokojnej niedzieli [emoji8]
 
reklama
Też mam na 21 grudnia :) Wolałabyś rodzić wcześniej czy już po świętach, albo może w samo Boże Narodzenie? :D
Też mam termin na 21.12 i szczerze to wolałabym urodzin troszkę wcześniej, fajnie by było przenosić i dzidzie na początku roku ale ja nie mogę, umowę mam do końca grudnia i aby otrzymać macierzyński muszę urodzić jeszcze w tym roku, ale zobaczymy jak to będzie.
Święta pewnie sądzę w szpitalu, niestety.
Córkę zaczęłam rodzić dzień po terminie a urodziła się dwa dni po 7minut po północy.
 
Do góry