reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Nawet mnie nie straszcie tymi pępowinami, mój syn miał pępowinę wokół szyi. Lekarz przy okazji wyciągania go kleszczami ciachnął. Na szczęście dowiedziałam się po fakcie, bo już i tak nerwowo było :eek:
 
reklama
Laaaski zapomniałam powiedzieć! Byłam.rano z kumpelą na kawie na mieście i weszłyśmy do h&m- kupiłam stanik do karmienia za 20 zł :D ale nie o tym- stoję w kilometrowej kolejce do kasy i nagle Pani kasjerwa woła: "teraz zapraszam Panią w ciąży". Jeej w jakim szoku byłam :) tak mi się fajnie zrobiło jakoś. Skorzystałam, bo ludzi naprawde było sporo. ;)
 
Laaaski zapomniałam powiedzieć! Byłam.rano z kumpelą na kawie na mieście i weszłyśmy do h&m- kupiłam stanik do karmienia za 20 zł :D ale nie o tym- stoję w kilometrowej kolejce do kasy i nagle Pani kasjerwa woła: "teraz zapraszam Panią w ciąży". Jeej w jakim szoku byłam :) tak mi się fajnie zrobiło jakoś. Skorzystałam, bo ludzi naprawde było sporo. ;)
Mnie tak kiedys Pani na poczcie zawolala, a ja nie spodziewajac sie stalam dalej, bo nie docieralo do mnie to, ze ona wola mnie :D

Co do stanika, dobrze, ze napisalas bo ja musze ogolnie stanik kupic,bo mi sie cycki wylewaja :( M tylko chodzi i mi naciaga sukienki, zeby cycki zakryc bo panowie patrza :p ale to jest chyba jedyna rzecz ktora mi przeszkadza..juz mysle chodzic bez stanika, ale wtedy to i baby sie patrza, a to juz za duzo..wszystko mnie cisnie, uwiera, musze kupic cos wygodnego na baloniki :cool2:
 
Ale czy te pepowine widac na usg? Pewnie wlasnie sie okrecaja w trakcie. Moj byl juz bardzo nisko a o pepowinie dowiedzialam sie w trakcie i zdanie ze bym go nie urodzila....
 
Mnie tak kiedys Pani na poczcie zawolala, a ja nie spodziewajac sie stalam dalej, bo nie docieralo do mnie to, ze ona wola mnie :D

Co do stanika, dobrze, ze napisalas bo ja musze ogolnie stanik kupic,bo mi sie cycki wylewaja :( M tylko chodzi i mi naciaga sukienki, zeby cycki zakryc bo panowie patrza [emoji14] ale to jest chyba jedyna rzecz ktora mi przeszkadza..juz mysle chodzic bez stanika, ale wtedy to i baby sie patrza, a to juz za duzo..wszystko mnie cisnie, uwiera, musze kupic cos wygodnego na baloniki :cool2:
Ja też chwile stałam jak słup haha, bo pierwszy raz taka sytuacja w sklepie [emoji14]

Właśnie też mi sie wylewają i szukałam dzisiaj. Ten, ktory kupiłam.niby jest do karmienia, ale wątpie, że w grudniu jeszcze cycki mi sie do niego zmieszczą...no ale wzielam, bo po pierwsze jest idealny, miękki, nic mi sie nie wżyna [emoji14] a po drugie ceeena! 20 zl to nic, a uwielbiam staniki z H&M.
 
reklama
Ja jestem dumna z mojej córki, bo dzisiaj na pólkoloniach byla pierwszy raz na basenie bez mamy ;) świetnie sobie poradziła ze wszystkim, sama kupiła jedzonko i lody. Kurcze obojetnie czy dziecko ma 2,8 czy17 lat, mama zawsze będzie się martwić:) u mnie dzisiaj na obiad schabowe z ziemniakami i surówką. Jutro dla mnie zupa fasolowa od mojej mamy, a dla reszty pomidorowa :)
I zawsze, z kazdego najmniejszego kroku bedzie dumna [emoji4]
 
Do góry