reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Dzieki dziewczyny za dobre słowo narazie leze i mam tylko na siku wstawac czekaja na wyniki czy to były wody bo jeżeli tak to czeka mnie dlugi pobyt w szpitalu plus taki ze przestalam krwawic i z dzidzia narazie ok już wazy 400g
Dawno mnie nie bylo na forum i pierwsze co przeczytalam, to Twoj wpis ze plamisz i nieznany plyn. Najwazniejsze, ze Malych zdrowy! Lezenie to nic przyjemnego na dluzsza mete, ale skoro trzeba, to zycze duzo cierpliwosci i zdrowia! ;)
 
reklama
A ja kupilam sobie takie deserki :) moze pomoga w walce z zaparciami hihi
20180724_170446_Film1.jpg
 

Załączniki

  • 20180724_170446_Film1.jpg
    20180724_170446_Film1.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 296
Boziu... wam tez tak ciężko już jest? Normalnie przy tych temperaturach to odpadam, mimo ze w domu siedzę. Po godzinie 15-tej moja energia i siły spadają do 10%. Nic mi się nie chce. Głowa ćmi i pot po gaciach leci :-( :(.
U mnie w mieście od niedzieli poszukiwana była babcinka 80 lat chora na cukrzyce. Wyszła z domu o balkoniku i ją wcięło. Setki ludzi jej szukało łącznie z psami. Godzinę niecałą temu ją znaleźli szczęście ze żywą.
 
Boziu... wam tez tak ciężko już jest? Normalnie przy tych temperaturach to odpadam, mimo ze w domu siedzę. Po godzinie 15-tej moja energia i siły spadają do 10%. Nic mi się nie chce. Głowa ćmi i pot po gaciach leci :-( :(.
U mnie w mieście od niedzieli poszukiwana była babcinka 80 lat chora na cukrzyce. Wyszła z domu o balkoniku i ją wcięło. Setki ludzi jej szukało łącznie z psami. Godzinę niecałą temu ją znaleźli szczęście ze żywą.
Ja mam tak samo . jesten ciagle zmęczona ,przeraza mnie to.
 
reklama
Boziu... wam tez tak ciężko już jest? Normalnie przy tych temperaturach to odpadam, mimo ze w domu siedzę. Po godzinie 15-tej moja energia i siły spadają do 10%. Nic mi się nie chce. Głowa ćmi i pot po gaciach leci :-( :(.
U mnie w mieście od niedzieli poszukiwana była babcinka 80 lat chora na cukrzyce. Wyszła z domu o balkoniku i ją wcięło. Setki ludzi jej szukało łącznie z psami. Godzinę niecałą temu ją znaleźli szczęście ze żywą.

Tak dokladnie tak mam :) myslalam ze jestem sama, a brzuch bedzie juz tylko coraz wiekszy, pocieszam sie ze przezylam dwie ciaze to i trzecia przezyje :) hehe
 
Do góry