reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

@EklerkaDaria dzieki za info. Ja w ogole na te badania nie chcialam isc. Mam takie wrazenie, ze moj lekarz prowadzący ciagle mnie straszy i coś wymyśla. Teraz bylo wszystko ok. Zastanawiam sie czy nie zmienic go na kogo innego i darowac sobie drugie usg prenatalne. Sama lekarka na pierwszym mowila ze ma slaby sprzęt. Magia badań na NFZ....
 
reklama
Powodzenia na wizytach, trzymam kciuki!

U nas dzis 3 dzien spania do 7.oo co za dziwne uczucie po fazie wstawania ok 5.30. Eh te dzieci;)

U mnie dzis wedlug aplikacji 17 tydzien.

Wiecie co zglupialam...jak mialam skierowanie na badania prenatalne i w tym przysluguje druga wizyta to juz na te nastepna nie trzeba chyba kolejnego skierowania? Zapytam jeszcze na rejestracji ale chce sie umowic dopiero w nastepnym tygodniu a tam jest tak ze wysyla sie sms i oddzwaniaja.
Wystarczy 1 skierowanie.
 
Czesc dziewczynki :)
Ja zaraz na badania, a glodna jestem jak na zlosc dzis wyjatkowo..i kawy mi sie chce.
Na co ten magnez bierzecie? Na skurcze?
Kurde ja czekam kiedy u mnie dobra passa sie skonczy, bo narazie nic mnie nie boli kompletnie, nic nie puchnie i 2kg do przodu..ale tez nie mam parcia na jedzenie jakos.
Dzis sama, nie wien co ze soba począć..cos pewnie poszyje ;)
Trzymam kciuki za wizyty :)
@Aguu..la napisz kochana prosze czy u Ciebie wszystko wporzadku..moze to nie trafne okreslenie, ale mysle czy juz jestes w domu i mozesz spokojnie sie wyplakac..
Ogólnie magnez zalecany jest dla kobiet w ciąży nie tylko na skurcze.
 
Witam mamusie!!! Trzymam kciuki za wizytujace I gratuluję udanych wizyt. Synek mój ma drzemkę jak wstanie, zawiozę go do teściowej A sama mam dziś ambitny plan na generalne porządki:p mam zamiar po kolei robić po malu po jednym pomieszczeniu:) trzeba powyrzucac zbędne graty i zrobić porządki w dokumentach;)
 
@EklerkaDaria dzieki za info. Ja w ogole na te badania nie chcialam isc. Mam takie wrazenie, ze moj lekarz prowadzący ciagle mnie straszy i coś wymyśla. Teraz bylo wszystko ok. Zastanawiam sie czy nie zmienic go na kogo innego i darowac sobie drugie usg prenatalne. Sama lekarka na pierwszym mowila ze ma slaby sprzęt. Magia badań na NFZ....
Należeć ci się należą, ale skoro bardziej zdenerwowana niż uspokojona wychodzisz po badaniach... to może gdzieś prywatnie co ma dobre opinie i certyfikat? Swoją drogą, jaki sens ma straszenie pacjentki?! zabezpieczają się w razie „w”? Czy poprostu brak profesjonalizmu i wiedzy!?
Wystarczy 1 skierowanie.
Mi powiedziała, ze muszę mieć nowe skierowanie. Pewnie każdy szpital inaczej wymaga, skoro tak.
 
U mnie to samo, od paru dni biorę żelazo na anemię i w sobotę miałam na wadze +1.5 kg od poprzedniego ważenia... A wcześniej całą ciążę tylko 1 kg.
Po żelazie to niestety normalne :(. Ja z dnia na dzień czuje jak mi bardziej brzuch rozsadza. Mąż pojechał po mleko. Może w końcu mnie ruszy ;). Ja ogólnie z tymi tematami to miałam zawsze kłopoty, no prawie zawsze. Czasami raz na tydzień. W cyklu waga potrafiła się wahać o 3-4 kilo.
 
Po żelazie to niestety normalne :(. Ja z dnia na dzień czuje jak mi bardziej brzuch rozsadza. Mąż pojechał po mleko. Może w końcu mnie ruszy ;). Ja ogólnie z tymi tematami to miałam zawsze kłopoty, no prawie zawsze. Czasami raz na tydzień. W cyklu waga potrafiła się wahać o 3-4 kilo.
Wiem, nieraz w życiu brałam żelazo, również po porodzie, ale zazwyczaj mogłam się wspomagać tabletkami ziołowymi albo syropami, a w ciąży nie za bardzo :/ Dla mnie też nie było nigdy standardem „codziennie”, ale teraz to już jest kiepsko...
 
reklama
Do góry