reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Czesc ja tez dzisiaj padnieta spac mi sie chce....
Apropo fasolki z buleczka tartą ja dzisiaj na obiadek mialam:ppoprostu pyychaaaa
Ja tez kociara jestem mam trzy Rudy Kota i Mały uwielbiam je i faktycznie jak jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciazy to spaly ze mna wszystkie....teraz je wyganiam troche bo nie mogę sama sobie znalesc miejsca w łóżku:happy:
 
reklama
Dagaaa m



Dzięki. Myśle ze te szumy to takie od zatkania... Raczej.
Ale sobie fajnie odpoczywacie. Super :-) :).
A jak syn? Zdrowy juz?
Oby Ci szybko przeszło...

Dzięki, młodszy już dziś od rana normalnie je, nie mówi, że coś jest "ostre". Do wczoraj jedzenie sprawiało mu ból przez te bąble w buzi, nie mógł się napić soku, ani zjeść owocu. Ale już jest dobrze. Myślę, że do soboty jeśli u mnie nic się nie pojawi to będzie oznaczalo, że miałam farta ;)
 
Mój syn 3560 I 58cm, a po miesiącu ważył 5kg:o:o I to na samym cycku, jeny A jak mnie wkurzaly teksty że mam tłuste mleko i dlatego tak przybierao_O no ludzie... mleko matki nie może być chude ani tłuste... fakt młody z wagą szedł jak burza:D
 
Ja miałam szumy w poprzedniej ciąży, uszy chore pił pił w ciąży, wyłam z bezradności po porodzie jak ręką odjął. A szum ustąpił po około 2 miesięcy, spałam przy włączonym tv albo radiu inaczej myślałam że oszaleje. Trzymam kciuki żeby u Ciebie było inaczej.

Natka jak rozwarcie? Coś się dzieje czy Cię straszy? Hipotrofia z jakiego powodu?

Kruszka to wszystko co piszesz brzmi tak super ;-) odpoczywaj i korzystaj do bólu :-)

Co do kotów, ja jestem psiara ;-)
 
A tak z ciekawosci zapytam bo wiem ze to u wszystkich inaczej bedzie :) ale jakie wagi mialy wasze dzieciaki jak sie urodzily?
U mnie pierwsza corka 3050g , druga 3300g i sie zastanawiam czy kazde nastepne wazy wiecej? :D
Starszy 3500 54 cm , w terminie, młodszy 3810 i 55, tydzień przed terminem. Moi chłopcy są drobno, 10 centyl i poniżej. Ja jestem niska a mój M wysoki. Z tym ze M do pewnego momentu był najniższy w klasie, a potem skoczył bardzo. Natomiast moje rodzeństwo jęst ode mnie wyższe. Franio mówi, że Lewandowski też był o głowę niższy od kolegów a teraz ma ponad 1,8 ;)
 
Aaaaa, przestań! Moje ukochane warzywo, a w UK nie ma :( Raz czy dwa dorwałam mrożoną na polskim dziale w sklepie...[/QUOTE]

No co Ty... Mrożona fasolka jest wszędzie. W każdym markecie w UK.
Ja nigdy nie miałam problemu żeby kupić.
 
Mój syn 3560 I 58cm, a po miesiącu ważył 5kg:o:o I to na samym cycku, jeny A jak mnie wkurzaly teksty że mam tłuste mleko i dlatego tak przybierao_O no ludzie... mleko matki nie może być chude ani tłuste... fakt młody z wagą szedł jak burza:D

Mnie mowili ze mam za chude... Ehhh... Ile ja łez wylałam z tego powodu :(. Depreche z tego powodu łapałam,bo moj syn po pol roku mial 5kg.
Do dzis mamy jak to mowi moj maz "ekonimiczne" czytaj niejedzace dziecko ;).
 
Starszy 3500 54 cm , w terminie, młodszy 3810 i 55, tydzień przed terminem. Moi chłopcy są drobno, 10 centyl i poniżej. Ja jestem niska a mój M wysoki. Z tym ze M do pewnego momentu był najniższy w klasie, a potem skoczył bardzo. Natomiast moje rodzeństwo jęst ode mnie wyższe. Franio mówi, że Lewandowski też był o głowę niższy od kolegów a teraz ma ponad 1,8 ;)

Moj tez od zawsze 10 no czasem wskoczy na 25centyl a ja 176 a maz 185.
Jeszcze nam chłopaki śmigna :tak:.
Dobrze Franio mówi :laugh2:.
 
Ja miałam szumy w poprzedniej ciąży, uszy chore pił pił w ciąży, wyłam z bezradności po porodzie jak ręką odjął. A szum ustąpił po około 2 miesięcy, spałam przy włączonym tv albo radiu inaczej myślałam że oszaleje. Trzymam kciuki żeby u Ciebie było inaczej.

Natka jak rozwarcie? Coś się dzieje czy Cię straszy? Hipotrofia z jakiego powodu?

Kruszka to wszystko co piszesz brzmi tak super ;-) odpoczywaj i korzystaj do bólu :-)

Co do kotów, ja jestem psiara ;-)


Jezu cala ciaze? Nie strasz... Mam od wczoraj i mam dość :oo2:...
 
reklama
Moje kolejno 3600 , 3300 i 2600 ;) ostatni syn dwa tyg przed terminem, bo wypilam olejek rycynowy i poszlam rodzic.

Widzę, ze bulki z serem i ketchupem królują :D ja zaraz dla odmiany zjem kanapke z bialym serem :)
A burzy u Nas nie bylo, wialo strasznie i popadalo pol godziny, ale powietrze calkiem inne w końcu.
 
Do góry