reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej @aga6 jak po powrocie to pracy? I jak to Twoje dzieciątko znosi? Trzymam kciuki aby udało się szybko zafasolkowac, ja wróciłam do pracy w lutym i w kwietniu zaszłam w ciążę taki psikus:tak:I od maja na zwolnieniu;)
 
reklama
To ja sie ide puknac w łeb....Przepraszam[emoji24]
Ee daj spokoj ;-)
Aga to wracaj do,nas szybciutko z dzidzia[emoji7]
;-)


Hej @aga6 jak po powrocie to pracy? I jak to Twoje dzieciątko znosi? Trzymam kciuki aby udało się szybko zafasolkowac, ja wróciłam do pracy w lutym i w kwietniu zaszłam w ciążę taki psikus:tak:I od maja na zwolnieniu;)
Ja ciezko po powrocie, zero kondycji -.- ale z czasem sie to unormuje ;-) do tego mnie rozlozylo i chora jestem :p

Corka calkiem ok ;-) tyle ze do konca lipca z mezem siedzi, przez sierpien po babciach i ciociach bedzie koczowac a od wrzesnia do zlobka :p
 
Witajcie [emoji4]

Wczoraj miałam dzień wrażeń [emoji4]
Na forum można nawiązać tak cudowne przyjaźnie [emoji7]

Dziś snilam ze urodziłam piękna dziewczynkę więc pewnie będzie chłopiec [emoji23]

Jeszcze leżę w łóżku i mam lenia nie wiem co malz dziś planuje
 
Co do mieszkania w UK. Jak z dziećmi nie wiem, ale my mamy 1 sypialniane mieszkanie (425£/m) podatek 140£, 160-240 jedzenie na miesiąc. 80 (w zimie teraz 40) prąd/m i wody nie płacimy. +300 samochód i telefon. 3 pokojowe około 750£
U nas 4 sypialnie dom z ogrodem £1000 + tax £147 + jedzenie na 4 dorosłych i dziecko to około £150 na tydzień + woda 60 co miesiąc i prąd gaz po £120.

Ale mieszkamy z Tes Iowa i szwagrem więc dzielone wszystko na 4
 
Witajcie [emoji4]

Wczoraj miałam dzień wrażeń [emoji4]
Na forum można nawiązać tak cudowne przyjaźnie [emoji7]

Dziś snilam ze urodziłam piękna dziewczynkę więc pewnie będzie chłopiec [emoji23]

Jeszcze leżę w łóżku i mam lenia nie wiem co malz dziś planuje
Mi się ostatanio dwa razy śniła śliczna dziewczynka także pewnie tak jak piszesz będzie chłopak a po cichu tak liczyłam na dziewuszkę ;D
 
Ostatnia edycja:
Zazdroszcze.. ja dopiero w połowie lipca i nie wiem jak to wytrzymam :( chyba będę musiała iść raz do innego lekarza, bo mój na urlopie będzie a 1,5 miesiąca bez oglądania dzidzi to dla mnie jak wieczności :D
Moja doktor wraca 6 lipca i Kazała mi iść między czasie do innego [emoji4] to idę 23 do innego i do niej 6 i nie wiem potem chyba polowkowe 28
 
reklama
No to wstalismy :) dzisiaj dzien ojca w uk więc z młodym obudził is my mego męża z prezentami :) wstał ucieszony :)
Obecnie trochę leniowania a później coś się wymyśli :)

Wczoraj zapomniałam wziąć duphaston więc już od wczoraj nie biorę tej ostatniej tabletki. Póki co jest nieźle. Chociaż nad ranem brzuch tak boli ze Az się przebudzam :/:/ no nic, zobaczymy co to oznacza, pewnie małe się rozkopuje jak mama śpi :)


No i dzisiaj zaczynam 17tc, dzidzi posłucham rano i jest super :) :)

Na śniadanie weszły płatki :D
Idę podziergac kocys, wczoraj wieczorem skończyłam przerabiać pierwszy młotek a tu ledwo 1/3 wymarzonej długości ech [emoji14]
 
Do góry