reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej.
"Przezyłam" wizyte teściów ;). Za tydzien my wyjezdzamy a oni zostaja u nas w gorach z naszym psem, wiec trzeba bylo im wszystko pokazac.

A dzisiaj jedziemy na kawke imieninowa do mojej mamy :).

Bratowa jutro z matulkim prawdopodobnie wyjda do domu. Wczoraj Frankowi robili usg nózek i jest ok :-D.

Spokojnej niedzieli :laugh2:.
Chcialabym juz worek i moje badanko :rolleyes2:.
 
reklama
@aga6 super to się mała zdąży przyzwyczaić że chodzisz do pracy, jak ja wróciłam to mój mąż siedział przez pierwsze 2 tygodnie z synem, a później już z niania był, najlepsze jest to ze przy niej był grzeczniutki A jak ja tylko wracałam to wstepowal w niego mały diabelek:-D
 
Witajcie [emoji4]

Wczoraj miałam dzień wrażeń [emoji4]
Na forum można nawiązać tak cudowne przyjaźnie [emoji7]

Dziś snilam ze urodziłam piękna dziewczynkę więc pewnie będzie chłopiec [emoji23]

Jeszcze leżę w łóżku i mam lenia nie wiem co malz dziś planuje


Oj mozna, mozna. Moj syn ma 8.5roku a ja z niektorymi dziewczynami mam kontakt po dzis dzień... Cudne to jest :wink:.
 
Hej mamuśki ostatnio czasu brak na co kolwiek , ale mam ważne pytanie bo biorę eutyrox 75 a skonczyl mi się i nie mam recepty , A mam w domu eutyrox 50 to czy jak wezmę jedną cała i pół to będzie to samo. ? Proszę o odpowiedź [emoji3]
 
Hej mamuśki ostatnio czasu brak na co kolwiek , ale mam ważne pytanie bo biorę eutyrox 75 a skonczyl mi się i nie mam recepty , A mam w domu eutyrox 50 to czy jak wezmę jedną cała i pół to będzie to samo. ? Proszę o odpowiedź [emoji3]
Raczej chyba tak. Jeśli nie masz w ogóle to wg mnie weź, ale jak najszybciej załatw sobie receptę, żebyś sobie nie rozregulowała. To tak na moje oko:) Nie jestem lekarzem więc nie chcę mędrkować ;)
 
Witajcie [emoji4]

Wczoraj miałam dzień wrażeń [emoji4]
Na forum można nawiązać tak cudowne przyjaźnie [emoji7]

Dziś snilam ze urodziłam piękna dziewczynkę więc pewnie będzie chłopiec [emoji23]

Jeszcze leżę w łóżku i mam lenia nie wiem co malz dziś planuje
Dziewczynka czy chłopiec :-D napewno będzie piękne :)
 
@aga6 super to się mała zdąży przyzwyczaić że chodzisz do pracy, jak ja wróciłam to mój mąż siedział przez pierwsze 2 tygodnie z synem, a później już z niania był, najlepsze jest to ze przy niej był grzeczniutki A jak ja tylko wracałam to wstepowal w niego mały diabelek:-D
No Amelka moja przy mężu dosyć grzeczna a jak wracam to szajby dostaje :p wmawiam sobie ze to z radosci ze wrocilam :d chociaz watpie bo ostatnio wyszla z tesciową na plac zabaw i ja akurat wracalam z pracy i wołam ją a ta sie spojrzała, uśmiechnèła i do piasku pobiegła i mnie olała xP

Jak ma piasek to juz nic sie nie liczy xD
 
Dzień dobry ja po wczorajszym dniu strasznie zmeczona jestem bo byliśmy z cala rodziną na weselu u pracownika meza było super wytanczylam sie objadlam jak świnka a dzis na wadze +2 kg teraz lwze i nóżki mi odpoczywają
 
reklama
Do góry