reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ale jaja ! Dostałam globulki macmirror na infekcje Ale już mam tak duży brzuch że nie umiem ich głęboko włożyć [emoji16][emoji6][emoji16] ręce mam za krótkie czy co [emoji16]
Czy To znaczy że będę musiała o to prosić meza [emoji16][emoji16][emoji6][emoji6][emoji6][emoji16]
Oj ze wszystkim coraz ciężej... [emoji5]
 
Hej a gdzie to się podzialyscie?:) czy już któraś tuli dzidziusia swojego? A ja biegam do kardiologa teraz bo ciągle to tętno mi skacze jutro holter i zobaczymy;)
 
Macie kucie w pochwie? Ja czasami jak mnie zarwie to zginam się w pół... To rozciaganie czy co to może być ?
 
Hmm klucia nie mam. Mnie bardziej jak na okres troche pobolewa. Ale to klucie to moze skurcz przygotowawczy. Ktory tydzien u ciebie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Macie kucie w pochwie? Ja czasami jak mnie zarwie to zginam się w pół... To rozciaganie czy co to może być ?
Ja niestety ostatnio coraz częściej. Nawet kilkanaście razy dziennie. Ech w pierwszej ciąży tak nie mialam[emoji57]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej mamusie. Widać komuś bardzo zależało żeby doprowadzić te forum do "upadku" , ciekawe czy te panie są dumne z siebie.:eek::biggrin2:
Ja niestety nie miałam możliwości się udzielać ale wciąż wszystkim Wam kochane serdecznie kibicuje, żebyście wytrwały bez komplikacji do samego końca. Niech maluszki czekają na swój termin i zdrowo rosną :yes:
Ja się trzymam, niestety wczoraj prawie zemdlalam, musiałam zrobić EKG serca i niestety mam zwolnić tempo! Organizm domaga się odpoczynku. Dzidzia zdrowa ale malutka bardzo i muszę to szczególnie monitorowac. 34 tydzień a myszka ma tylko 1800 gram. Pozdrawiam :happy:
 
Do góry