reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny ja po wizycie u lekarza. Z Antosiem wszystko w porządku :-) waży już 2500 i prognozowana waga to 3700-4000 :O Pani doktor powiedziała, że jeśli wszystko będzie ok, to postaramy się rodzic naturalnie. Poród prognozuje na pierwsze kilka dni grudnia, bo przy cukrzycy nie będzie czekać do końca. Aaa no i obrócił się główką w dół :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super wieści[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No bezsensu ale moze uda mi sie pozniej znowu usunac konto i zalozyc nowe:p bede kombinowac ale maila poki co brak:/

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm dziewczyny ja z takim głupim intymnym pytaniem jak nie chcecie to nie odp ale powiem wam że mój lekarz mnie zadziwia bo odkąd do niego chodzę on nawet mnie tam nie sprawdzał tylko co wizyta mam USG robione a przy po przednich ciążach tylko że inni lekarze prowadzili podwozie badali od 6 miesiąca a teraz tylko USG mam wy też tak macie czy mój lekarz jest z innej planety ??
 
Hmm dziewczyny ja z takim głupim intymnym pytaniem jak nie chcecie to nie odp ale powiem wam że mój lekarz mnie zadziwia bo odkąd do niego chodzę on nawet mnie tam nie sprawdzał tylko co wizyta mam USG robione a przy po przednich ciążach tylko że inni lekarze prowadzili podwozie badali od 6 miesiąca a teraz tylko USG mam wy też tak macie czy mój lekarz jest z innej planety ??

Mój doktorek bada mnie ginekologicznie przy każdej wizycie. Poza tym robi usg lub słucha serduszka.
 
Hmm dziewczyny ja z takim głupim intymnym pytaniem jak nie chcecie to nie odp ale powiem wam że mój lekarz mnie zadziwia bo odkąd do niego chodzę on nawet mnie tam nie sprawdzał tylko co wizyta mam USG robione a przy po przednich ciążach tylko że inni lekarze prowadzili podwozie badali od 6 miesiąca a teraz tylko USG mam wy też tak macie czy mój lekarz jest z innej planety ??
U mnie zawsze jestem badana ginekologicznie - inaczej chyba nie da się sprawdzić czy np szyjka jest twarda. Nie zawsze mam usg, ale palcami bada mnie zawsze.
 
Hmm dziewczyny ja z takim głupim intymnym pytaniem jak nie chcecie to nie odp ale powiem wam że mój lekarz mnie zadziwia bo odkąd do niego chodzę on nawet mnie tam nie sprawdzał tylko co wizyta mam USG robione a przy po przednich ciążach tylko że inni lekarze prowadzili podwozie badali od 6 miesiąca a teraz tylko USG mam wy też tak macie czy mój lekarz jest z innej planety ??
No ja też na każdej wizycie obowiązkowo badanie na fotelu.
 
Dziewczyny myślicie ze jak wyślę koleżankę ze screenem mojej karty to będzie mogła wziąć te pampersy za grosz?? Mieszkam w Niemczech a przyszedł mi mail wiec szkoda nie skorzystać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hmm dziewczyny ja z takim głupim intymnym pytaniem jak nie chcecie to nie odp ale powiem wam że mój lekarz mnie zadziwia bo odkąd do niego chodzę on nawet mnie tam nie sprawdzał tylko co wizyta mam USG robione a przy po przednich ciążach tylko że inni lekarze prowadzili podwozie badali od 6 miesiąca a teraz tylko USG mam wy też tak macie czy mój lekarz jest z innej planety ??
U mnie na każdej wizycie badanie ginekologiczne plus USG.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry