reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Roziaaa wlasnie nie mam tam takiej opcji.. moge tylko dodac ilosc dzieci ale urodzonych juz.

Co do linii i karnacji to ja mam sredni odcien;)Manique zmierze jak bede w domu:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Jeżeli już masz wprowadzone 1 dziecko to niestety nie można dodać jeszcze nienarodzonego[emoji53]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka, co do rozstępów i kreski też je posiadam, jasnobrązowa ale na mojej jasnej karnacji widoczna gołym okiem bez problemu.

Kurczę, i kroplówki z nospą i zastrzyki z drotaweryny i jeszcze jakieś tabletki, a na KTG znów skurcze złapało i teraz też leżę i czuję że mi brzuch twardnieje u góry, tam gdzie dziś skurcze były... Czekam na obchód i zobaczy się co lekarze powiedzą.

Jakby tego było mało, to mam na sali dziewczynę 13 dni po terminie i jeszcze ani jednego nawet małego skurczu nie miała. Aż ona się śmieje, że bym jej choć część skurczy odstąpiła bo nawet oxytocyna nic nie dała, a położna jeszcze jej pokazuje mój zapis KTG poobiedni i z tekstem: "na takie coś u pani właśnie czekamy, więc niech pani patrzy i naśladuje". No jakby to tak działało, aż się nieco głupio czułam w tej sytuacji.
Kurczę 13 dni po terminie i nic. Myślałam że wtedy robią cc jak na naturalny nie widzą szans[emoji53]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zapomniała bym wam powiedzieć aż oczy dziś na kobietę wywaliłam jak mi to powiedziała w BIEDRONCE kobiety w ciąży maja pierwszeństwo i maja nie stać w kolejce
Mnie jeszcze to nie spotkało. Ostatnio tylko Pani przede mną powiedziała to męża żeby uważał z wózkiem bo za nim stoi Pani w ciąży[emoji28]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę 13 dni po terminie i nic. Myślałam że wtedy robią cc jak na naturalny nie widzą szans
emoji53.png


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Są tacy lekarze że upierają się aby urodzić naturalnie ale to dziwne że jej nie przebili pęcherza płodowego bo by szybciej poszło niż kobieta się męczyła
 
Mnie jeszcze to nie spotkało. Ostatnio tylko Pani przede mną powiedziała to męża żeby uważał z wózkiem bo za nim stoi Pani w ciąży[emoji28]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się dziś dowiedziałam nawet mnie pani przepraszałam bo przede mną były dwie osoby że nie zawołała mnie wcześniej abym nie stała w tej kolejce
 
reklama
W biedronce w ostatnim czasie tylko raz kasjerka mnie zawolala, a jestem tam codziennie. Powiem szczerze, ze czasmi to chetnie bym w tym sklepie skorzystala z tego przywileju, bo z Frankiem stanie w tej kolejce to masakra.
Najgorsze kolejki jak u nas to LIDL i BIEDRONKA a ludzie maja ciebie w dupie widząc kobietę w ciąży patrzą na ciebie jak bym zbrodnie popełniła
 
Do góry