reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Już pod gabinetem...zaraz zejdę chyba

oar8skjo5bq04i1h.png
Hejka i jak tam już po wizycie?? Czy jeszcze czekasz??? Daj znać co tam u Ciebie
 
To twoja pierwsza beta? Najważniejszy jest przyrost, chociaż w tym tyg to już raczej podglądanie malucha .
Pierwszą zrobiłam po pozytywnym teście, na samym początku. Ta jest druga, odstep 2 tyg wiec raczej nie do porównania ten przyrost, heh. Ale faktycznie, wiem że przyrost jest najistotniejszy. Jutro wizyta, zobaczymy :)
 
Nie martw się. Skoro lekarz powiedział, że jest ok to jest:) Ciesz się bo jako jedna z nielicznych tutaj narazie widziałaś bijace serduszko swojego Skarba :)
 
Magmag widzialas serduszko to najwazniejsze!!ale zazdroszcze:))Nie martw sie.Moze to jednorazowe epizody.Lekarz nie straszyl wiec jest na pewno dobrze.Niektore babki krwawia prawie cala ciaze czy plamia.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już po wizycie. To była brązowa wydzielina, z rozciągającej się macicy. Wszystko ok na teraz. Na usg jest zarodek 7 mm i bijące serce.

Wróciłam do domu i znowu widzę na papierze krew :( Myślałam, że to było jednorazowe i się nie powtórzy.
Oj bijące serduszko[emoji7] tylko pozazdrościć oczywiście pozytywnie [emoji1][emoji1][emoji1]w którym tygodniu jesteś??? Fasolka już 7mm to bardzo ładnie [emoji10][emoji10][emoji10]
 
reklama
Już po wizycie. To była brązowa wydzielina, z rozciągającej się macicy. Wszystko ok na teraz. Na usg jest zarodek 7 mm i bijące serce.

Wróciłam do domu i znowu widzę na papierze krew :( Myślałam, że to było jednorazowe i się nie powtórzy.
Będzie dobrze, ważne że serducho bije który to tydzień?
 
Do góry