reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

IMG_1011.JPG


:)


0d1yyx8d7pyuoam9.png
 

Załączniki

  • IMG_1011.JPG
    IMG_1011.JPG
    854,5 KB · Wyświetleń: 205
reklama
Ja chodzę tak, jak mi mówi lekarz. Od ostatniej wizyty miałam się zgłosić po 2 tyg, ale klinika będzie nieczynna w wielki czwartek, dlatego przesunęłam na 20. I będę słuchać tego, jakie terminy daje gin.

@Millo wszystkie ciążowe wyniki krwii są tego samego dnia? Muszę iść i ja, a nie wiem czy wszystkie wyniki będą. Wizytę mam w czwartek po świętach, a na badania chcę iść we wtorek. Zastanawiam się, czy wszystkie wyniki będą w ciągu 2 dni..
 
Ja chodzę tak, jak mi mówi lekarz. Od ostatniej wizyty miałam się zgłosić po 2 tyg, ale klinika będzie nieczynna w wielki czwartek, dlatego przesunęłam na 20. I będę słuchać tego, jakie terminy daje gin.

@DigitalGirl wszystkie ciążowe wyniki krwii są tego samego dnia? Muszę iść i ja, a nie wiem czy wszystkie wyniki będą. Wizytę mam w czwartek po świętach, a na badania chcę iść we wtorek. Zastanawiam się, czy wszystkie wyniki będą w ciągu 2 dni..
Ja robię w przychodni prywatnie i następnego dnia mam wyniki.
 
Ja zadnych badan nie moge zrobic przed wizyta bo poslki lekarz jest w klinice polskiej w okolicy dopiero na poczatku maja. Do kliniki IVF jade 18.04 ale wiekszosc badan takich jak hiv czy toksoplazmoza mialam robione przed proba.... jesli ktoras z Was mieszka (bo juz wszystko mi sie pomieszalo i bym musiala szukac w postach)w Uk i orientuje sie kiedy mozna do gp isc?

2nn3s65gth7uh9au.png
 
Dziewczyny ile wy piszecie :p ciężko was dogonić :)
To dopiero początek a ja 2 kg na plusie i wywalony brzuch :/ Dziś byłam na drobnych zakupach spożywczych i jakoś
ręce mi się trzęsły i czułam się mega słabo :/ na dodatek powięką mi szarpie :/ chyba muszę zacząć brać cos wiecej niz
tylko kwas foliowy .
 
Dziewczyny ile wy piszecie :p ciężko was dogonić :)
To dopiero początek a ja 2 kg na plusie i wywalony brzuch :/ Dziś byłam na drobnych zakupach spożywczych i jakoś
ręce mi się trzęsły i czułam się mega słabo :/ na dodatek powięką mi szarpie :/ chyba muszę zacząć brać cos wiecej niz
tylko kwas foliowy .

Oprócz mamaDHA premium, ja mam przypisany magnez i potas
 
reklama
Do góry