reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

U mnie pokazuje tylko tyle
1491338531-aaaaaa.jpeg



0d1yyx8d7pyuoam9.png
 
reklama
Dobry wieczor wszytskim paniom [emoji3] nie bylo mnie tutaj dwa dnia tu prosze spedze pol wieczoru czytajac i nadrabiajac zaleglosci. Gratuluje wszytskim razem i kazdej z osobna[emoji16][emoji16][emoji106][emoji106]u mnie bolesci troszke minely aczkolwiek nadal pobolewa mnie kilka razy dzien podbrzusze jak na okres. Biore nospe jak mi poradzilyscie i wtedy jest ok. Ostatnie dwa dni czulam sie jakbym conajmniej kaca miala. Tych nudnosci nie zapomne nigdy. Dzis juz minelo troszeczke... [emoji3] ja mam wizyte dopiero 18 kwietnia i tez umieram z niecierpliowsci.... [emoji54][emoji54]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :) chyba do Was dołączę :) co prawda nie spodziewałam się ciąży, jest czystym przypadkiem i właściwie dzisiaj się dopiero o niej dowiedziałam. Mam już córki 6 i 2 latka a teraz wychodzi na to że około 9 grudnia przywitamy kolejnego bączka na świecie :) jestem pełna obaw jak poradzę sobie z 3 dzieci ale jestem dobrej myśli :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry