reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mi też już się nie chce pracować :) kiedy zamierzacie powiedzieć w pracy o ciąży? A rodzinę już poinformowalyscie?

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
Ja powiedziałam rodzicom już tydzień temu, przy pierwszej becie [emoji4] Mąż wie już od niedzieli poprzedniej, gdy zobaczyłam 2 kreski.
Z resztą towarzystwa raczej wstrzymam się do 3 miesiąca

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W poprzedniej niestety nieudanej ciąży rodzice i rodzeństwo dowiedzieli się po drugiej becie, przyjaciele najbliżsi po serduszku uwidocznionym na usg. Cała reszta miała dowiedzieć się jak zobaczy brzuch..niestety niedoczekaliśmy . W pracy powiedziałam dosłownie 2 dni przed wlądowaniem w szpitalu, to był 10tydz, chciałam żeby mieli sporo czasu na znalezienie zastępstwa bo w połowie marca wbierałam się na L4.

Teraz o ciąży wiedzą tylko moja mama i rodzice narzeczonego i na razie tak zostanie.
Kurcze, stresuję się tą betą...a jeszcze tyle czasu do 15stej. Gwałcę stronę laboratorium.. a nóż wrzuca wcześniej.

Co do koloru wydzieliny to mam cały czas białą.
 
aaaaaaa!! mam wynik!!

5080 !!! :-) :) :-) :) :-) :) czyli 147% przyrost. Uff.. kamień z serca, czyli jednak można nie mieć objawów.

Dzięki za kciuki !!!
Super. Gratuluję. Ja też czekam na wyniki. Możesz przypomnieć który to tydzień DigitalGirl?

Ja też nie mam prawie żadnych objawów, tylko takie dyskretne, dzięki którym wiem, że dzidziuś tam jest :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe dziewczyny [emoji16] super, że jest nas coraz więcej [emoji6].
Trzymam kciuki za wszystkie bety i wizyty [emoji6].

Nie mogłam się w weekend skupić, mimo że czytałam na bieżąco praktycznie to nie udało mi się ani jednej wypowiedzi konkretnej sklecić [emoji6]. Pisałyście w sobotę o pizzy, narobiłyście mi takiego smaka, że wczoraj musieliśmy zamówić, a się dzielnie od 1 marca trzymałam bez słodyczy i fast foodów [emoji6].

@DigitalGirl mi ostatnio wrzucili wyniki już koło 12 (krew oddana o 8.30) [emoji6] także może się doczekasz szybciej [emoji6].

Z objawów to wydzielina się u mnie uspokoiła, nadal biała, ale jest jej już mniej niż przed weekendem. Nieustannie mnie suszy. Wczoraj mnie trochę ciągnęło podbrzusze (pierwszy raz), ale mieliśmy masę spraw do załatwienia i dużo chodziliśmy. Myślę, że to dlatego [emoji6].

Mężowi przekazałam nowiny wczoraj dopiero [emoji6]. Zdenerwował mnie w piątek i "za karę" przeczekałam do niedzielnego poranka [emoji6]. Idąc za ciosem od razu powiedzieliśmy moim rodzicom i dziadkom [emoji6]. Dzień wypełniony radością [emoji7]. Chciałabym teściom przekazać radosne nowiny przy Wielkanocnym śniadaniu osobiście, a nie przez telefon, ale decyzję pozostawiam mężowi [emoji6].

Miłego dnia [emoji6]!

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry