reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja jak na razie widzę co ciąża to coraz więcej przybieram w pierwszej miałam +12 w drugiej +14 a teraz to nie wiem tylko zastanawiam się czy do 70kg dojdę to będzie mój rekord ale ja wiem że szybko to rzucę
Ja tez licze na szybkie rzucanie. U mnie waga wczoraj byla 69.9, ale juz niedlugo przekrocze ta magiczna granice...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kosa1212 a na który masz tc?? Mój właśnie tez tak dziwnie. Czasami mi się wydaje ze w poprzek ale generalnie to się bardzo lubi wypychać to główka do góry a ja go po niej miziam [emoji87][emoji85] może mu się podoba i nie chce się obrócić. A robisz jakieś ćwiczenia, mnie położna mówiła o kocim grzbiecie ale próbowałam wczoraj i nie bardzo idzie wyrobić w takiej pozycji już.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja początek 34 . Nie robię żadnych ćwiczeń bo ja będę miała i tak cc więc w sumie obojętnie jak młoda będzie ułożona. Ale do tej pory była pośladkowo a dopiero właśnie od kilku dni zaczęła się przekręcac wiec spokojnie u Ciebie też będzie dobrze[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Ja już po wizycie wszystko ok lekarz nie badał mnie podwozia nie wiem czemu tylko brzuch sprawdził bo bóle mnie chwyciły i USG zrobił, morfologia u mnie się poprawiła więc ok wszystko
I najlepsze jest to że na kolejna wizytę idę za miesiąc a miało być co dwa tyg no cóż
A co do mojej wagi to już mnie przeraża mam już +15 na karku a nie widać tego po mnie
Co do wagi małej ja się nią nie sugeruje
I cos czuje że ja chyba znów po terminie urodzę i święta spędzę w szpitalu a tak tego nie chcę :(
Ja też nadal mam wizytę co miesiąc . Myślę że jak wszystko jest ok to nie ma co się martwić. Ja już na plusie 11 kg i też chyba większość w brzuch poszlo. Chociaż zauważyłam że mam coraz większą ochotę na słodycze[emoji39]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny !
Widać już, że końcówki tuż tuż i wszelkie przeboje z tym związane.
Mikado mam nadzieję, że szybko zareagują , może lekarz się zmieni i będzie z kim rozmawiać . Trzymam za Ciebie i Piotrusia mocno kciuki !
I za Was wszystkie po kolei .
Trzymajcie się dzielnie .
Życzę Wszystkim szczęśliwych rozwiązań ! :)

Ps. u mnie kiepsko, szyjki prawie nie ma, na ostatnią chwilę udało się założyć pessar. Pierwszy przewidziany przez lekarza termin na poród mam za tydzień . A jeśli się uda doleżeć to będziemy z Jaśkiem walczyć o kolejne tygodnie :)
O kurczę to nie za dobrze. Trzymajcie się w takim razie jak najdłużej w dwupaku[emoji1] powodzenia

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja początek 34 . Nie robię żadnych ćwiczeń bo ja będę miała i tak cc więc w sumie obojętnie jak młoda będzie ułożona. Ale do tej pory była pośladkowo a dopiero właśnie od kilku dni zaczęła się przekręcac wiec spokojnie u Ciebie też będzie dobrze[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A czemu planowana cesarka?
 
@M@gda stoję na tej samej wadze :)
@Mikado93 przetaczanie choć brzmi nie najlepiej może dużo pomóc. czekanie najgorsze.
Nie wiem czy mi dodało post, ale ja chciałabym się wybrać na cmentarz, ale zobaczymy na ile pozwoli szyjka.
Gusła nie gusła, Twój spokój psychiczny najważniejszy choćbyś paradowała z golonką dla taty.
 
reklama
ja sie wybieram na groby ale rozłożyłam to na trzy dni (weekend i środa) bo w koło cmentarzy będą pozamykane ulice dla aut i trzeba później dreptać spory kawałek
Też mam ostatnio coraz większą ochotę na słodkie - w zeszły poniedziałek miałam +4.5kg i coś czuję że w przyszłym tygodniu już będzie spokojnie +6 hi hi ale ja się tym nie przejmuje ile będzie tyle będzie najważniejsze żeby z niunia było wszystko dobrze
Dziś szaleje z obiadem pieczone ziemniaczki z filecikiem w panierce KFC i do tego surówka z pekińskiej - ciekawe jaki będzie cukier ale zaszaleć od czasu do czasu można :p
 
Do góry