reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Maz mnie zamorduje :D cale mieszkanie jest sterylne. Kolejne pranie nastawione :) pokój Młodej przemeblowany i wysprzatany w każdym zakamarku i szufladzie :D obiad gotowy. Młoda grzecznie puzzle układa bo dzisiaj ma urlop, zostawilam ja jeden dzień bo wczoraj w żłobku zdiagnozowali dwie choroby bostońskie a razem na dworze spędzają czas i boje sie, że mi coś przyniesie

p19uflw1nv024jhl.png
Mój mnie też zupa z wczoraj, gary w zlewie podłoga aż prosi o odkurzacz a ja całe przedpołudnie leżałam i czytałam o 13 poszłam po młodą do przedszkola, szybkie zakupy a teraz się kąpie bo póki mąż w domu to go wykorzystam do rozczesania kołtunów koło 16:30 zbierzemy się na wizytę wrócimy to M się przed nocka bedzie chciał przespać i kolejny dzień nic nie zrobię...
 
reklama
Mój mnie też zupa z wczoraj, gary w zlewie podłoga aż prosi o odkurzacz a ja całe przedpołudnie leżałam i czytałam o 13 poszłam po młodą do przedszkola, szybkie zakupy a teraz się kąpie bo póki mąż w domu to go wykorzystam do rozczesania kołtunów koło 16:30 zbierzemy się na wizytę wrócimy to M się przed nocka bedzie chciał przespać i kolejny dzień nic nie zrobię...
Nie martw się. Ja jedyne co dziś zrobiłam to pranie i puściłam załadowaną przez Męża zmywarkę. A tak to czytam książkę, śpię albo jem. A brzuch z plecami jak bolały tak bolą sobie dalej... No nic ostrzegłam Go że będzie brudno jak wróci, bo jest jak jest.

Ja tak nie lubię brudu, ale co poradzę jak nie mogę :( Może jak przyjedzie to razem coś zdziałamy.

Cały dzień myślę o zlocie food trucków 22 lipca... I o pączkach xD
 
masakra ... gardło mnie nawala kupiłam spray jakiś ale dupy puki co nie urywa bo nic nie przestało boleć . Wypiłam już 4 herbaty z cytryną a teraz pije kompot z truskawek i rabarbaru . Czuje się jak by mnie coś zeżarło i wypluło :eek::hmm: Chęci na nic brak... najchętniej przeleżałabym cały dzień ale niestety tak sie nie da :sad:
 
masakra ... gardło mnie nawala kupiłam spray jakiś ale dupy puki co nie urywa bo nic nie przestało boleć . Wypiłam już 4 herbaty z cytryną a teraz pije kompot z truskawek i rabarbaru . Czuje się jak by mnie coś zeżarło i wypluło :eek::hmm: Chęci na nic brak... najchętniej przeleżałabym cały dzień ale niestety tak sie nie da :sad:
Kuruj sie bidulko :*

@doublemummy mój dom stoi otworem zapraszam :-D
Córeczka wymiata :)))

Ja dzisiaj umylam dwa garnki i włączyłam zmywarkę....też mam niemoc . Biorę krople do oczu z antybiotykiem i lepiej już, nie ropieja, ale wyglądają fatalnie spuchniete dookoła czerwone :(I przy tym czuję sie jakby mnie cos rozkladalo.....juz nigdy więcej...wywalilam to bambino i szybko zamówiłam zapas naturalnych olejków z pestek malin i jojoba.
 
Dzień dobry,
Powodzenia na wizytach.
Ja byłam wczoraj u lekarza bo juz mialam dosyć złego samopoczucia i tej wysypki. Mam wyniki dobre i iść do dermatologa. Maleństwo ma 138g. To mniej niż tabliczka czekolady.... Rozwija się bardzo ładnie. Skrzyzowalo nogi i podwinelo pod brodę wiec nadal nie znam płci. Ważne ze wszystko ok bo po tym jak marnie sie czuję to juz sie martwilam.
 
Kuruj sie bidulko :*

@doublemummy mój dom stoi otworem zapraszam :-D
Córeczka wymiata :)))

Ja dzisiaj umylam dwa garnki i włączyłam zmywarkę....też mam niemoc . Biorę krople do oczu z antybiotykiem i lepiej już, nie ropieja, ale wyglądają fatalnie spuchniete dookoła czerwone :(I przy tym czuję sie jakby mnie cos rozkladalo.....juz nigdy więcej...wywalilam to bambino i szybko zamówiłam zapas naturalnych olejków z pestek malin i jojoba.
Jak moje dzieci miały zapalenie spojówek jeszcze w szpitalu po urodzeniu to lekarka kazała zrobic mi bardzo mocna czarna herbatę. Taka z kilku saszetek i tym przemywac. Szybko pomogło
 
Jak moje dzieci miały zapalenie spojówek jeszcze w szpitalu po urodzeniu to lekarka kazała zrobic mi bardzo mocna czarna herbatę. Taka z kilku saszetek i tym przemywac. Szybko pomogło
U mnie w domu na oczy, się zawsze zalewalo w niewielkiej ilości wody saszetki i kladlo na oczy. Najlepsze były te okrągłe
 
@reniuszek co za dziadowy kosmetyk. Słabo, mam nadzieje, że szybko Ci się polepszy.
Sprzątanie u mnie w mieszkaniu to syzyfowa praca. A w nowym mieszkaniu będzie tyle tego sprzątania, że już mnie to przeraża. Przeprowadzka we wrześniu, październiku, ja nie wiem jak dam radę.
Dziewczyny robiłyście ciasto @Rossiczka, @pieszczoszka1988?
Ja niestety dzisiaj przez rękę nie dałam rady.
Cały dzień smaruje altacetem, a i tak wyprostowanie boli...
 
reklama
Do góry