reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dziewczynki urodzilam dzis o 21:10. Marysia ma 51cm i waży 2970g :) pozdrawiamy ciocie :)

Gratulacje:) Czyli to jednak były wody;)

A ja umieram:( Byliśmy na imprezie u teściowej (jutro ma imieniny i urodziny) i "trochę" za dużo zjadłam. Jedzenie takie nie pode mnie więc się obżarłam głównie ciastem. Teraz mega zgaga i jelita szaleją, a jak jelita szaleja to i całe podbrzusze boli i skurcze:( Do tego córka znowu nos zatkany i się budzi więc super noc mnie czeka o ile w ogóle uda mi się usnąć:/
 
reklama
Karelka ogromne gratulacje :) malutka musi być słodka z taka czuprynka. Kolejny raz zazdroszczę....

Hmm to mój Franio z moja zgaga chyba nie bedzie mial bujnych lokow, ewentualnie malutki meszek :)
 
Karelka wow!!! gratulacje!!!! super że już po i masz córcię przy sobie!

Ja założyłam, że tej nocy muszę się wyspać...poszło średnio ;) do 3-ciej, a potem przerzucanie się z boku na bok, zależy mi na dzisiejszych badaniach, a potem niech się dzieje co chce.

Za oknem śnieg... fajnie jakby był na święta...

ten tydzień mam intensywny, czas powinien lecieć szybko... codziennie coś :D

No i na bb też się dzieje, pewnie za chwilę będzie codziennie bobas :D kciukasy za wszystkie wizyty, porody etc:D
 
Karelka gratilacje:):) buziaczki dla córci od internetowej cioci :) odpoczywajcie i cieszcie sie sobą:)


km5s8u69dm9dsszh.png
 
Anmari, karelka - gratuluję serdecznie! Zdrówka życzę dla mamusiek i maleństw!

A z tą zgaga to ciekawa jestem czy rzeczywiście to prawda, sama ostatnimi dniami miewam bardzo często.

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anmari, karelka - gratuluję serdecznie! Zdrówka życzę dla mamusiek i maleństw!

A z tą zgaga to ciekawa jestem czy rzeczywiście to prawda, sama ostatnimi dniami miewam bardzo często.

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Z synem mialam okropna a urodzil sie łysy jak kolano. Z córką nie miałam prawie ze a ma czuprynke


km5s8u69dm9dsszh.png
 
Do góry