reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Creativo kciuki . A regukarne Te skurcze? Jak odstepy miedzy skurczami sie zmiejszaja to porod sie zaczyna.
Oby przeszlo

Izul szpital w domu wspolczuje ale juz sezon chorobowy czas start

U mnie oczywista oczywistosc ze tez. H goraczkuje bardzo na 17 jade z Nia do lekarza. E chodzi I mu zimno.
M nie ma kilka dni. Przepraszam ale nie dam rady Was czytac. Jutro mam doktorka I tez wyniki cholestazy I zeby Nic nie wyszlo Bo ja nie mam jak do szpitala lezec .
Mocne kciuki za wyniki.
I zdrowka dla wszystkich!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To zależy pewnie od Twojej relacji z mezem. Ja bym wybrała ten gdzie byłby od razu przy mnie, ale jestesmy ze sobą bardzo blisko i jego obecność zawsze dodaje mi sil.

Tez zaczynam miec obawy przed porodem, ale moj maz dzis do mnie zadzwonił, jakby to wyczuł [emoji846] i powiedział, ze mam sie niczym nie martwic, ze on bedzie cały czas przy mnie i Mikosiu i wszystkiego dopilnuje, a ja mam sie niczym nie przejmować. Jak bede potrzebowała na niego krzyczeć nie ma problemu, jak bede potrzebowała wsparcia i postawienia do pionu tez nie ma problemu, ze dopilnuje wszystkich lekarzy i pielęgniarek i niech tylko ktoś spróbuje choćby krzywo spojrzeć to on bedzie na miejscu i juz o wszystko zadba.
Nie powiem jakoś tak mi sie lżej zrobiło [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moj mowi dokladnie to samo .
Tylko ze nas czeka wspolne cesarka!
I bardziej boje sie ze cos pojdzie nie tak i zamiast blokady w kregoslup dostane narkoze I znowu wyjda nici ze wspolnego porodu .a to tak bardzo dla nas wazne bo to ostatnie nasze dziecko I ostatnia I jedyna szansa wspolnego porodu.
Mi tez juz psycha siadla. Ehhh strach mnie ogarnia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj mowi dokladnie to samo .
Tylko ze nas czeka wspolne cesarka!
I bardziej boje sie ze cos pojdzie nie tak i zamiast blokady w kregoslup dostane narkoze I znowu wyjda nici ze wspolnego porodu .a to tak bardzo dla nas wazne bo to ostatnie nasze dziecko I ostatnia I jedyna szansa wspolnego porodu.
Mi tez juz psycha siadla. Ehhh strach mnie ogarnia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie pozostało nam nic innego jak pozytywna wizualizacja (jak twierdzi Czarownica to działa [emoji16]). Dobrymi myślami przyciągniemy szczęśliwe rozwiązanie! [emoji177]

@czarownica, ale nie jesteś coachem i nie karmisz nas coachingowymi słodkościami? [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wiec dowiedzialam sie, ze moge urodzic w kazdej chwili ale dobrze bu bhlo jakbym sie wstrzymala minimum 2 tyg

thgfflw1k3inkyc3.png
 
No wiec dowiedzialam sie, ze moge urodzic w kazdej chwili ale dobrze bu bhlo jakbym sie wstrzymala minimum 2 tyg

thgfflw1k3inkyc3.png

Trzeba było im powiedzieć, ze nie no spoko, skoro tak mówią to no problem zacisniesz uda i poczekasz dwa tygodnie [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie pozostało nam nic innego jak pozytywna wizualizacja (jak twierdzi Czarownica to działa [emoji16]). Dobrymi myślami przyciągniemy szczęśliwe rozwiązanie! [emoji177]

@czarownica, ale nie jesteś coachem i nie karmisz nas coachingowymi słodkościami? [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nieeee... chociaż przez jakiś moment miałam takie myśli,żeby nim zostać [emoji1]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wladnie jesteśmy zzyci i nie wyobrażam sobie zeby go przy mnie nie było kilka godzin w takiej chwili. Ale z drugiej strony dużo dziewczyn po cc mówi mi,że tego się nawet nie zauważy bo tak jest się zamulonym po znieczuleniu. Że i tak ten czas pewnie prześpie... no i problem mam dlatego, że tamte gdzie maz jest od razu to jeden jest tak popularny i oblegany,że jest tam dosłownie masówka a drugi ma tak zle opinie,ze nawet go pod uwagę nie brałam. A ten najlepszy najfajniejszy nie wpuści męża na pooperacyjna... ja zwariuje chyba... ale nie wiem czy po cc mając dziecko przy sobie obecność męża będzie dla mnie aż tak istotna jak teraz myślę... no sobie problem znalazłam.... zwariuje...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak masz znieczulenie ogólne to będziesz otepiala. Ja po CC z zzo nie spałam cała noc i czekałam aż mi syna przyniosą. Zasnelam w 3 dobie po CC i to na 2 godziny
 
Do góry