reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

wiolcia ja nie uciekam przed problemami. jasno przedstawiłam swoje stanowisko, powiedziałam co myślałam itd. może po prostu czas na kilka dni odpoczynku. nie wiem. może do jutra mi przejdzie... dużo tu zostało powiedziane, dużo wyjaśnione, no nie mogło być zawsze kolorowo. ale coś mi podpowiada, że coś jest nie tak jak powinno, że bodzia gdzieś tam miała rację, że porobiły się grupy i przypadkiem takie grupy zostaną i forum pewnego dnia zamilknie... no mi się wydaje, że nie takie było założenie.
 
reklama
Wiolcia, trudno, możesz tak oceniać moje wypowiedzi...jednak skoro już, to bądź dokładna - nie oceniam Ciebie jako osoby żenującej tylko wytłumaczenie, które podałaś. W pewnym momencie , nagle, pojawiło się sporo postów, raczej nieprzyjemnych, skierowanych w stronę jednej osoby, ja z tym się nie zgadzałam i uważałam, że również mogę swoje zdanie napisać. Juz sama nie wiem, jak to napisać, żeby było w miarę czytelne i żeby znowu komuś na odcisk nie nastąpić.
 
Gisiu nie mówiłam akurat o tobie tylko o Ewie, która się żegna. Może pojawiły sie grupy ale ja zakładałam grupę rok temu a jednak dalej te dziewczyny się udzielaja na forum. To tak jakby założyć forum regionalne i udzielać się na grudniówkach - jedno nie wyklucza drugiego.

Dziewczyny nie wiem czy będe juro na bb więc już dziś chcę życzyć wam wesołych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych wam osób. Mam nadzieje, że wasze kochane grudniaczki beda się świetnie bawić i po Świętach wrzucicie zdjęcia ze Świat :)
 
ojj dziewczyny maiłam napisac co tam u nas sie dzieje ale tu taka atmosfera ze zostawie to na pozniej
Ewa nie opuszczaj nas jakos ciezko mi bedzie bez opowiadan o Franku ... lubie słuchac co u kazdej z was słychac no i co u dzieciaczków czy to naszych roczniaków czy starszych czy tych jeszcze w brzuszku
 
rany Wiolcia ale Krzyś ma dużo zębów:) a tak wogóle to nawet nie wiedziałam o Twoim prywatnym forum
gwiazdeczka jak tam zdrówko u Was?
Gosia lego zawsze cieszy ale teraz dzieciaki kochają te wariackie figurki-bakugany itp więc i to tez mozesz rozważyć
olcia u mnie równie zdrowy obiad-pizza ale Ala miała swoją zupkę, Poli zjadla w przedszkolu wiec tylko my rodzice:) zdrowo pojedliśmy

sluchajcie niech nikt nigdzie nie ucieka ale fakt faktem że nadchodzące Święta sa znakomitą okazją do zdystansowania i do przemyślenia-ale nei za dużo bo sprawy juz zostały wyjasnione i czas iść do przodu.

Ponieważ jutro wyjezdzamy takze mogę nie mieć okazji do złożenia Wam życzen
a zyczę Wam
Przygotować pół miarki radości,
szczyptę pogody ducha, kwartę serdeczności,
dwanaście centymetrów uśmiechu, kilogram życzliwości,
pięć gramów dobrego humoru, miłości ze dwie garści,
odrobinę szaleństwa, 3 łyki szczęścia,
dwie łyżki wolnego czasu, garstkę otwartości
oraz cały zapas Wiary, Nadziei i Miłości.
Całość wymieszać energicznym ruchem,
2 razy zakręcić przy tym brzuchem,
długo podgrzewać w cieple domowego ogniska,
i patrzeć jak radość wśród bliskich rozbłyska.
516.gif
 
Hej dziewczyny :happy:.
Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie :sorry2:.
Widzę, że niektóre Gródniówki spodziewają się kolejnych maluszków :-), więc z całego serca Wam gratuluję :tak:.

Korzystając z okazji, że tu zaglądnęłam, chciałabym Wam złożyć życzenia, a więc :

Życzę Wam, aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok - Dobrym Czasem.

Pozdrawiam Was cieplutko :-).
 
dzwoniłam do tej naszej pani alergolog i tak jak myslałam potwierdziała mi ze to nie jest wysypka pokarmowa ale jesli chce sie upewnic to nas zaprasza ale odrazu wykluczyła iz przy pokarmowej nie ma mowy o temperaturze i w przypadku Wojtka wysypka po zmianie mleka powinna sie pokazac na drugi dzien nie ma mowy ze po prawie 2 tyg teraz cos wyskoczyło no i u nas pokarmowa musi byc identyczna jak wtedy czyli plamy a nie krostki zaleciła inna pani pediatre jesli po swietachw ciaz bedzie ta wysypka. mały za cały dzien spał 50 min a teraz z wielkim krzykiem zasnał
 
Winka - ja pamiętam Cię i dziękuję serdecznie z życzonka, no i życzenia posyłamy wzajemnie!!!

Gwiazdeczko no przynajmniej wiadome że nie pokarmowe... a szkoda maluszka że cierpi... no i dobrze że masz możliwość się stawić do tej znajomej alergolog:tak:
 
puścili w radiu kolęde i się poryczałam... jakoś tak przeleciał mi przed oczami dom rodzinny, potem dom teściów, babci... wspomnienia świąt w Pl... aaaa ide już

nie będę tu chwilowo pisać - chociażby z braku czasu bo trzeba święta przygotować więc już życzę wam wszystkim
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Święta to czas godzenia się i niszczenie podzialow :) Mam nadzieje ze te swieta wszystkim upłyna w radosnej, wesolej i pelnej milosci atmosferze. Obyscie wy i wasze rodziny mialy duzo zdrowka, szczescia, spokojnych i niezapomnianych chwil i pieniazkow na codzienne sprawy :) I oby grudniaczki nasze mialy nieziemski ubaw z choinki i duzo radosci z prezentow :)) Ciazarowkom zyze udanej ciazy, zdrowych dzieci i bezbolesnego porodu :)
Pozdrawiam goraco!
Anka
 
Do góry