reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Hejka:)

olcia najlepszego dla mężą;-) My jesteśmy jeden rocznik i nasi mężowie też jeden rocznik:-D W. też dziś w domu, wiec mamy podobne atrakcje zapewnione:-D My też na Wigilie do moich rodzicow, jakoś nie wyobrażam sobie inaczej....

Dzis jeszcze z dziećmi do kontroli idziemy, z W. z wynikami krwii które robiliśmy a Miluśkę zważyć na roczek, bo juz za pasem:blink:

Aluśka to prawda. zawsze tam gdzie babskie towarzystwo (praca najcześciej) tam zwady i niesnaski...
 
reklama
ainah hmmm dokładnie nie wiem, ale zgaduję że chrupki, bo wczoraj na wieczór zjadła ich sporo bez mleka, a zawsze jej jadła z mlekiem
 
wrublik ojej a co się ani stało? juz dobrze?:-(
Tego męża masz złotego, naprawdę bardzo o Was dba! Masz cos dla Niego?
Jakie to jeszcze ksiażki masz?
A ta tablica do rysowania jest super, u nas długo była na topie:tak:
Ja wczoraj mamie kupiłam biografię D.Wałęsy, a sobie "Trans" Gretkowskiej:tak: dla taty i M. mam sweter (taki sam ale w innym zestwieniu kolorystycznym:shocked2:)
 
wrublik ojej a co się ani stało? juz dobrze?:-(
Tego męża masz złotego, naprawdę bardzo o Was dba! Masz cos dla Niego?
Jakie to jeszcze ksiażki masz?
A ta tablica do rysowania jest super, u nas długo była na topie:tak:
Ja wczoraj mamie kupiłam biografię D.Wałęsy, a sobie "Trans" Gretkowskiej:tak: dla taty i M. mam sweter (taki sam ale w innym zestwieniu kolorystycznym:shocked2:)

hej, już z Anulą jest dobrze, śmiga zdrowiutka, ale zachodzę w głowę co jej dać lekkostrawnego jak ona te płatki z lekiem taaaak lubi
a książki mam "Monopol na zbawienie", "Kościół dla średnio zaawansowanych", "tabletki z krzyżykiem" i tą ostatnią co polecała Ewa, pisane na prawdę z dużą dawką humoru (przynajmniej dla mnie tak się wydało jak zaglądnęłam do każdej)

a męża no mam dobrego, ale musi się starać, bo jest pod groźbą że się zabiorę i pojadę na miesiąc do szpitala (czego oboje strasznie nie chcemy), no i dla niego na prawdę nie mam żadnego prezentu, tyle że on sobie wcześniej kupił coś do kolekcji, w miarę drogiego, żeby zaliczyło się już na święta
 
nie no kurka, nie mogło być chyba dobrze, Annula dostała biegunki, jak to jest grypa żołądkowa, która ostatnio wykosiła pół podstawówki u nas w mieście, to ja chyba i Wigilii nie zobaczę
 
reklama
Gabi dzięki tylko ja nie mogę nigdzie ruszyć z domu... :-( ten lek i tak na receptę, najwyżej wieczorem mąż pojedzie z Anulą na pogotowie, na razie sytuacja opanowana, mam ogromną nadzieję że jednak to nie grypa żołądkowa...
 
Do góry