reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

WITAJCIE!

Nie było mnie kilka dni a tu takie rewolucje. Myślę, że atmosfera ciężka bo ten nadmiar obowiązków przed Świętami ;-)
Nie będę się odnosić do tych sprzeczek bo szczerze - nie bardzo je rozumiem;)

Wpadłam życzyć WAM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W TE ŚWIĘTA!
ZDrówka dla chorych maluszków,!
Szczerych rozmów, które przynoszą rozwiązanie problemów i kłótni między bliskimi.
Odpoczynku od pracy, codziennego zabiegania.
Życzę Wam byście mogły się spokojnie zatrzymać i przeżyć te Święta w naprawdę miłej i szczerej atmosferze miłości i ciepła!!!!

BUZIAKI I mam nadzieję do zobaczenia po Świętach:)
 
reklama
hejka ponownie:rofl2:
Przyznaję bez bicia że wcześniej nie dałam rady poczytać bo małe jęczydło za szybko do domu wróciło:baffled:
dziś jakiś kiepski dzień Amandzia miała bo o wszystko focha strzelała i spazmów dostawała:dry: dobrze że chociaż Martynka ze wszystkiego zadowolona jest;-)

Przykro mi ze atmosfera nam się na wątku popsuła ale mam nadzieje że to tak tylko chwilowe i nie długo wszystko wróci do normy:confused: jak te negatywne emocje opadną:confused:

Ktoś kiedyś powiedział że jak chłopy się pokłócą to sobie w Gębala dadzą a potem pójdą na piwo i sprawa jest zakończona a baby będę tak roztrząsać aż się pokłócą na śmierć i życie:no:

Wina witaj:tak: też Cię pamiętam;-) jak tam dzieciaczki sie Twe mają:blink:
Ewa nie znikaj:confused:
Gwiazdeczka współczuję problemów zdrowotnych u Wojtusia:-( mam nadzieję że znajdziecie przyczynę tych krostek:confused:
Yvonka u mnie Martynka już jadła pizze (mojej roboty) ale cii;-)
Ag29 jak sie Mateuszek czuję? Mam nadziję że choróbsko nie rozłoży go na święta:confused:
biedny aniołek:rofl2:
Bodzia nie smutaj się:confused:
Wiolcia nie przesadzaj przecież nic takiego nie zrobiłam:rofl2:
Antylopka niezły patent z tymi pniami u Was:tak:
Gosia coś nie drogie dla 5latka hmm może puzzle z ulubioną postacią:tak: albo jakaś gra edukacyjna:tak:
Sun super dzielo:-)
Olcia w biedronce albumy mam za 11,99:rofl2: 200szt 10x15
 
Hej dziewczyny

Ja się bardzo mało udzielam, ale czytam Was codziennie... Mam nadzieję, że emocje po świętach z lekka opadną, bo nadmiar pracy przedświątecznej chyba wszystkim dokucza :tak:

Ja z okazji nadchodzących świąt chciałam Wam życzyć samych dobrych chwil, spełnienia marzeń i oby ten następny rok był lepszy od mijającego ;-) Zdrówka dla Was, Waszych rodzin a zwłaszcza naszych listopadowo/grudniowo/styczniowych kochanych Grudniaczków... :-):-):-):-)
 
gosia no ja już dawno temu zauwazyłam że my podobnie gramy";-)
Co do prezentu dla malucha to może to być WSZYSTKO! pomogłam co:-D ale to własnie zalezy jaka bajke lubi, może Ben 10? bo to taki wiek na to, albo własnie Bakugany, czy coś z Transformersa. Co co lego to nie sa tylko do 5 lat, my mamy serie Lego Hero Factory które jest do 16 lat:tak:

Ja dzis znów oblatałam galerię ale mam już wszystkie prezenty i sobie co nieco też kupiłam:tak: m.in ksiażke Gretkowskiej na świateczne wieczory, choć nie wiem kiedy usiąde spokojnie bo każdy dzień szykuje się zabity od deski do deski:baffled:

gwiazdeczka a dajesz Wojtusiowi wapno? kurcze a może to faktycznie szkarlatyna, rzy niej chrostki wyglądają jak rzy pobiciu pokrzywami, takie drobne czerwone igiełki właśnie. Zadzwoń jutro do przychodni i zamów wizytę domową ale innej lekarki niż tej u której byłaś.

Dziękujemy za życzenia i również życzę wszystkim Świąt spędzonych w zdrowiu, spokoju i miłości:tak:
images
 
Witam!
Dobrze, że emocje już opadają, kilka dni na zdystansowanie się na pewno dobrze zrobi.
Gwiazdeczka, mam nadzieję, że trafisz na kompetentnego lekarza, który postawi włąściwą diagnozę. Zdrówka dla Wojtiego.
Gosia - współczuję tej rozłąki i rozumiem, nie wiem czy bym tak mogła Wigilię spędzić bez bliskich, chociaż Twoi najbliżsi będą:tak:
Ja pierwszy raz spędzę bez mojej rodziny i też mi jest z tym dziwnie. No ale jakoś to będzie.

WYjeżdżamy jutro więc już dziś składam wszystkim serdeczne życzenia:
ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA,
WSPANIAŁEJ RODZINNEJ ATMOSFERY WIGILIJNEJ,
DLA WASZYCH SZKRABÓW DUŻO ZDRÓWKA I RADOŚCI Z PREZENTÓW!

ŻYCZĘ TAKŻE SZCZĘŚCIA I POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU,
REALIZACJI ZAŁOŻONYCH PLANÓW,
CIĘŻARÓWKOM - ZDROWIA I BEZPROBLEMOWYCH CIĄŻ,
ZACIĄŻENIA WSZYSTKIM PRAGNĄCYM,
POPRAWY SYTUACJI DOMOWYCH, ŻYCIOWYCH I RODZINNYCH
ORAZ ZNALEZIENIA PRACY TYM CO JEJ SZUKAJĄ!
 
Nie wiem czy jutro dam radę zajrzeć więc też Wam już teraz złożę życzenia:tak:
Związku z powyższym(żeby nie zaczynać od tak więc:rofl2::-D) życzę Wam Kochane babeczki abyście święta spędziły w miłej atmosferze z dala od trosk i zmartwień, żeby Wasze dzieciaczki cieszyły się dobrym zdrowiem.. nie tylko w święta jak również i Wam żeby zdrówko dopisywało, oraz dużej dawki wyrozumiałości i cierpliwości bo przy dzieciach się przydaje;-):-)
Zobacz załącznik 419061
 
dzień dobry... normalnie ale jazda - nie specjalnie czuję żeby mnie to jakoś osobiście obchodziło - może dlatego że mam większy dystans do forum, a może dlatego że sama jestem właścicielem i adminem sporego forum i wiem że takie 'akcje' nagminnie się zdarzają, ale jako, że posiadam sporą ilość narzędzi 'wyciszających; jako admin szybko są gaszone. No nic jakoś to będzie.
A ja jestem z siebie strasznie dumna - wstałam dziasiaj o 5.00 żeby przed pracą pojechać do Tesco na zakupy coby kolejek uniknąć - teraz zasypiam w pracy ale przynajmniej mam już wszystko.
Teraz jeszcze co do fotek - dziękuję za miłe słowa i naprawdę uważam że pomysł ze zbiorowym zdjęciem grudniaków byłby super - zajmę się tym po świętach. Jakby ktoś chciał swojego bąbla udostępnić do fotki to prosiłabym żeby przy zdjęciu umieszczonym w galerii dopisał to - bo potem ktoś może mieć pretensje że nie udostępnił a ja zdjęcie bez zgody autora wykorzystałam.
No nic czas by się trochę do pracy wziąć bo jeszcze mnie zwolnią czy coś ;)
 
witam

dzięki wszystkim za życzenia!
Ja na Wigilię jadę do mamy (jakieś 5 min drogi) więc jeszcze nic nie życzę:) pewnie dopiero jutro

sun i co warto było? nie było kolejek? wcale bym się nie zdziwiła gdyby było peeeełno ludzi:)

mój S. ma dzisiaj urodzinki i pewnie przyjadą jacyś goście na kawkę i ciastko...no ni coś się kupi. Też nie miał się kiedy urodzić:-) grudniak 77 hehe

Mati juz dziś do szkoły nie idzie więc będzie ciężko:sorry2: jakoś nie lubię być sama z dwójką szaleńców:dry:

gwiazdeczka i jak Wojtuś?
cristal pewnie że jakoś to będzie! Ja nigdy jeszcze poza domem rodzinnym nie byłam na Wigilii...faktycznie dziwnie by mi było jakoś...
 
reklama
hejka!

dziękuję wszystkim za złożone życzonka, ale ja tu raczej będę przebywać nawet we święta... :-( na wigilię tylko idę do teściów

aaaaaaa przyszedł do nas wczoraj Mikołaj, choć już wcale nie miałam nadziei na prezenty dla dzieci, to wczoraj okazało się że jednaki nawet coś mi skapnęło, starsza dostała deskę do rysowania, taką gdzie rysikiem się rysuje a potem to można zetrzeć jednym ruchem, maluśka dostała żabę-bączek, ale jest najmniej zainteresowana, każda jeszcze po sukieneczce, a ja 4 książki (Ewa jeśli czytasz, dzięki za polecenie Hołowni, już wczoraj z mężem trzymaliśmy się za brzuchy za śmiechu, bo mam i te wcześniejsze jego książki)... dla męża prezentu nie mam, ale jako to on robi zakupy dla "Mikołaja" to kazałam by kupił 10 par gatków :-D bo akurat kończą się przedzierać

Olcia ja też siedzę dziś z dwoma szkrabami, do tego mąż ma dziś firmową wigilię a potem jedzie dopiero na zakupy, nie mam pojęcia czy coś jeszcze znajdzie, ale innego wyboru nie mamy... wszystko zaczynamy dopiero jutro w domku robić, tzn wszystko złożone na męża, ja może zrobię tylko rybkę po grecku i sałatkę warzywną, bo obiecałam że pomogę

aaaa już mi kończy się drugie pranie, a zaraz pójdzie następne, Anula dziś w nocy 4 razy zarzygała łóżko...
 
Do góry