reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Relacja w odpowiednim watku a co do ilosci rodzacych to przy Zuzi byl problem z miejscami.
Teraz nie ma
Nawet przed porodem dzwonilem i powiedzieli mi ze nie ma problemu teraz. Przyjmowali wszystkich jak leci. Nie wiem czy to efekt daty ale wydaje mi sie ze nie. Raczej przeciwnie przed polnoca starego roku przyjechalo w sumie 6 kobiet - uwazam ze duzo :) i wszystki zostaly przyjete (nie wiem co z ostatnia ale raczej zostala)
Z Zuzia tez wieczorem przyjechalismy i moze jeszcze jedna dwie pary byly a chwile po nas zamkneli porodowke i odsylali. Mielismy stracha ale sie udalo. Wam tez sie uda :D
Nie moge powiedziec zlego slowa na Polna :)
 
Witam w dwupaku...powoli zaczynam nie czuć że jestem w ciąży. Gdyby mały się nie ruszał i gdyby mnie szyjka strasznie nie kłuła to pomyślałabym, że nigdy nie urodzę i że ten brzuch to z przejedzenia :crazy:
 
witam niedzielnie!

od dzisiaj odstawiam mleko i mleczne przetwory:(((
spróbuję przez kilka dni i zobaczymy czy Oliwce będzie lepiej. Od kilku dni jadłam trochę więcej mlecznych pyszności i mała zaczęła tragicznie ulewać... poza tym od tygodnia ma wysypkę...najpierw była tylko czerwona jak trądzik niemowlęcy, a teraz niektóre chrostki zrobiły się chropowate...
poczytałam trochę i dowiedziałąm się, że nietolerancja białka mleka krowiego to min: taka właśnie wysypka, ulewanie, wymioty, bóle brzuszka i kolka(strasznie ją męczą gazy juz od długiego czasu), kupka wodnista i taka robiona z wystrzałem (też się zgadza) no i mocna niemowlęca sapka...
zobaczymy... tylko nie wiem po ilu dniach mogę spodziewać się poprawy jeśli to ta przyczyna?

no i nie wiem jak wytrzymam bez przetworów mlecznych które w prost UWIELBIAM:(

gabriella witaj! Napisz coś więcej o sobie i swoim maluszku!
 
gosiutek, mój syn z kolei tak zajada, że okropnie dużo przybrał - 500 gram w 8 dni!! ale nie ulewa, więc tyle mu potrzeba.- tak mówi położna, bo ja oczywiście martwie się, że to stanowczo za dużo (tyle przybrał odkąd dałam butlę)

Kochana ale to nie 500 gr tylko 85 gr w 8 dni :no::no::no:
dlatego się trochę martwię:no:
 
reklama
Do góry