reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Cześć dziewuszki - kurcze jak się ma takie maleństwo to naprawdę nie ma się na nic czasu - jest oczywiście cudownie i wspaniale, ale czasem chciałoby się odespać, posprzątać i wyjść do sklepu. Wygnałam męża po choinkę, w ogóle jakoś tych świąt nie czuję. Mała jest kochana, tatuś pomaga, ale szczerze mówiąc z każdym dniem zmęczenie się kumuluje. Jeszcze chwilkę i wszystkie będziecie rozpakowane - wiem że łatwo się mówi ale teraz z perspektywy czasu i doświadczeń porodowych - nie wiem co ja się tak pchałam przed szereg ;)
Cierpliwości dziewczynki. Pozdrowienia
 
A wiecie???? tfu, tfu, tfu, ze mnie teraz łatwiej wszystko opanować..Obym nie zapeszyła...Fakt cholernie się boje kolek...Ale myśle, ze to tez dlatego, ze duzo odpuszczam..Nie stawiam sobie za punkt honoru mieć idealnego porządku...Wyluzowałam...Wazniejsze jest spanie niz kurze. I jakos mi łatwiej...
 
Ach jak by mnie to wkurzało...Powiedz im, że zamierzasz urodzić w styczniu....
A u mnie dal odmiany wielkie zdziwienie "Pani już??? Bo nie widać". A grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Bodzianka palnij takim "życzliwcom" w łepek...
a ja cos zeżarłam i mi sie wczoraj dziecko męczyło-dobrze ze mialam herbatke z kopru to ja troche napoiłam i nocka minela w miare łagodnie.
Elena niebawem urodzisz... A może pobiegaj po schodach...bloku 10 piętrowego;)
 
hej Kochane, ja wróciłam właśnie ze szpitala....mieliśmy ciut dłuższy pobyt bo żółtaczka i antybiotyki (ja) ale już OK.
Napiszę wszystko później, bo musimy się rozpakować :)
BUUUUUŹKI :****
 
Kicia a Ty miałaś cc?? Jejku czemu antybiotyk??? Ja dostałam przed i po cc zapobiegawczo...
i zastrzyki z heparny w brzuch.. I dren miałam. Inaczej niz z Lolkiem...
 
Bodzinka - jak to mowia, od brudu jeszcze nikt nie umarl ;) takze masz dobra taktyke dzialania :)

Elena - a kiedy gin kazal Ci sie stawic w szpitalu?

ja dzis mam spadek formy :( od rana czuje sie jak flak, boli mnie w krzyzu i zoladek mi dokucza ... wlasnie zbieramy sie na przedstawienie baletowe Ninki. potem jeszcze wpadniemy do moich rodzicow. mam nadzieje, ze jakos przetrwam.
 
Hejka;)
Choinka ubrana, M wczoraj zgwałcony i dalej nic!!! hihihi, zaczynam mieć wizję przenoszenia i akurat załapania się na szpital na Sylwestra mniej wiecej na wywoływanie:sorry:
Wy juz po mału ogarnięte po porodzie, forme łapiecie itp a tu człowiek dalej z brzuchem maszeruje eeech... ale fakt faktem termin za tydzień dopiero...
asia a Ty nie powinnaś czasem już szykować się do szpitala? nie mówili ci ile dni po terminie miałaś się stawić?

a wiecie o czym zupełnie zapomniałam...o okuliście!:szok: i nie wiem czy sobie teraz w tym tyg. zaprzątac tym głowę, co prawda wadę mam może nie taką żeby nosić okulary i astygmatyzm, przed tamtym porodem robiłam badanie i nie było przeciwskazań więc może sobie już daruję....

Jutro kończy mi się zwolnienie, we wtorek sie wybieram po kolejne i na ktg przy okazji.

Elena widzę że w dołek popadasz...co prawda wiem co czujesz ...ale jeszcze tylko chwilka kochana- a jakieś objawy, bóle masz?
bo widzisz - ja nic:sorry:
A jak tam w ogóle w domku?...wróciłaś?
 
reklama
Ach jak by mnie to wkurzało...Powiedz im, że zamierzasz urodzić w styczniu....
A u mnie dal odmiany wielkie zdziwienie "Pani już??? Bo nie widać". A grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.


To byłoby najlepsze. Choć babka mówiła, żeby dziecko przenosić do stycznia, co też było wkurzające.

Gufi - nic nie mówił. Tylko, żebym do porodu co 2-3 dni robiła KTG.
Sarka - mam skurcze przepowiadające bardzo silne. Ale od dwóch dni przez wiele godzin boli brzuch jak na okres, nie mam zbyt wielkiego apetytu i jestem senna, czuję niepokój i cieżko mi sie oddycha, poza tym czasem łapią skurcze (bóle) w biodrach. Dlatego dzis jadę na KTG.
 
Do góry