reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Sarka ja bym sie z checia wybrala juz na porodowke ale Jasko nie chce:-pA tak na powaznie to jutro o 10.30 mam wizyte i beda mnie umawiac na wywolanie.Tak czy inaczej jeszcze maxymalnie 4 dni bede z brzuszkiem:szok:I powiem wam ze coraz bardziej boje sie porodu.Bo jak sobie przypomne ten bol przy Adasiu to az mnie trzepie.
Elena a dlaczego dostalas zjebke za wkladke?Czy noszenie jest przymusowe??:dry:
 
reklama
Sarka ja bym sie z checia wybrala juz na porodowke ale Jasko nie chce:-pA tak na powaznie to jutro o 10.30 mam wizyte i beda mnie umawiac na wywolanie.Tak czy inaczej jeszcze maxymalnie 4 dni bede z brzuszkiem:szok:I powiem wam ze coraz bardziej boje sie porodu.Bo jak sobie przypomne ten bol przy Adasiu to az mnie trzepie.
Elena a dlaczego dostalas zjebke za wkladke?Czy noszenie jest przymusowe??:dry:

Lepiej nie myśl o pierwszym porodzie. Ja jak myślę o swoim to wpadam w panikę, że znowu tak będzie. Teraz wole łudzić się że drugi poród jest łatwiejszy.
 
Położna powiedziała,że oni potrafią określić, czy to czop, wody, czy też upławy. Dla nich jest łatwiej jak mają wkładkę. Zapytała, czy to przyjemnie jak leci po nogach, więc powiedziałam, że dziś miałam tylko mokre majtki. Zresztą siedzę w domu i zawsze mogę sięprzebrać. Niebardzo lubię wkładki, bo obcierają mi sie o nogi teraz jak jestem w ciąży, w końcu inaczej chodzę i inaczej układa się ubranie.

Co do tego, że na pewno urodzę w grudniu. Lekarz najpierw powiedział, że może być tak, że przyjadę za godzinę, czy za dwie, albo za parę dni, więc chciałam sie upewnić, czy na pewno w grudniu, więc powiedział, że tak.
 
my juz po eskapadzie - przedstawienie baletowe bylo przesmieszne. szesc takich cztero- ,pieciolatek na wielkiej scenie i kompletny chaos :))))) Ninka zmiast robic uklad, to caly czas machala do widowni :DDDD niezly ubaw. ale co sie wymeczylam, to moje - przebieranie, latanie za kulisami wsrod tych dzieci. jak po tym nie urodzilam, to juz chyba nie ma szans ;)

ja tez wkladki nie nosze, ale mi sie nic nie saczy. za kazdym razem jak ide do toaltey, to mam nadzieje, ze zobacze odchodzacy czop, a tu NIC ...

a jesli chodzi o porod, to pierwszy byl spoko - az sie martwie, ze wtedy bylo za latwo i teraz za kare bedzie gorzej ;)
 
reklama
oj widze ze brzuchatki w dwupaku jeszcze dominują wątek-bo jeszcze czasowe.
Bodzianka widze ze twoja taktyka dziala bo jestes wiecej na BB niz w czasie ciazy-super tak trzymaj
uciekam bo kupa poszła... dobrej nocki zycze
 
Do góry