reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

A ja sobie o agaj pomyslałam dzisiaj że już się nie odzywała dawno... :tak: i jesze jedna nam zagineła...kategor!!!???

Elena ja równiez podziwiam, ale rozumiem że to była juz konieczność, w sumie rację ma w tym że jak ma ci pokazać zmiane na lepsze to musisz wrócić,...może po porodzie, po wyjściu ze szpitala kiedy to się jeszcze na małego napatrzy w szpitalu i całkiem stopnieje;ppp
 
reklama
Cześć dziewczyny! Tak Was podczytuję i podziwiam za wytrwałość, ja co prawda zaczęłam dopiero 37 tydzień i myślę, że chciałabym już być na Waszym miejscu, cały czas jestem taka niespokojna, nerwowa to czekanie mnie wykańcza, dzisiaj mąż złożył część mebelków dla małej w naszej sypialni, poukładałam wszystkie śpiochy, pieluchy i kosmetyki i nie wiem co ze sobą zrobić. Od 2 miesięcy normą są nieprzespane nocki a teraz jeszcze doszedł ból brzucha i pleców, jestem strasznym niecierpliwcem co mam zrobić. 3mam za Was kciuki. Pytanie do dziewczyn z Poznania: która rodzi na Polnej? Ja mam stamtąd lekarza i położną ale jak widzę znieczulicę na IP to mnie rzuca.
 
Tunia, moja corka, 5,5 uwielbia wszelkie gry planszowe, w ktore potem rodzinnie gramy.

Sarka
, no smacznego, ale o tej porze roku to raczej wyrob oscypko-podobny jadlas ;)
a dlaczego? przecież oscypki górale robią non stop cały rok! To była buda z samymi taki przysmaczkami, jak pscypki, bryndze, masełka góerskie:ppp Zresztą mam niedaleko domu sklep do którego raz na jakis czas przywozi goral swoje specjały, także jest to możliwe:tak:

Co do prezentu Tunia to no własnie - to taki fajny wiek na gry, a że teraz ich od zatrzesienia to jest w czym wybierać! My na mikołajki kupiliśmy Wiktorowi Monopol taki dla dzieci(jeste tego mnóstwo na all) polecam, wszyscy mamy dobra zabawę;-)
 
Ja rozumiem oscypka jako wyrob z owczego mleka, a te doja sie tylko w miesiace wypasania, czyli od kwietnia do ew. pazdziernika. Zalezy co przyjmujesz za oscypka, w zimowe miesiace sprzedaja wyrob z krowiego mleczka ;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! Tak Was podczytuję i podziwiam za wytrwałość, ja co prawda zaczęłam dopiero 37 tydzień i myślę, że chciałabym już być na Waszym miejscu, cały czas jestem taka niespokojna, nerwowa to czekanie mnie wykańcza, dzisiaj mąż złożył część mebelków dla małej w naszej sypialni, poukładałam wszystkie śpiochy, pieluchy i kosmetyki i nie wiem co ze sobą zrobić. Od 2 miesięcy normą są nieprzespane nocki a teraz jeszcze doszedł ból brzucha i pleców, jestem strasznym niecierpliwcem co mam zrobić. 3mam za Was kciuki. Pytanie do dziewczyn z Poznania: która rodzi na Polnej? Ja mam stamtąd lekarza i położną ale jak widzę znieczulicę na IP to mnie rzuca.
Ja rodzę na Polnej, tzn zamierzam. Też na IP spotkałam się ze znieczulicą...
 
aggie ja to do końca będę niezdecydowana co do szpitala hehe biorę polną pod uwagę ale nie jestem do końca do tego szpitala przekonana. zresztą jak byłam ostatnio na wizycie to uslyszałam od gina, że jak bym wtedy musiała jechać na porodówkę to nie pozostało by mi nic innego jak się modlić o wolne łóżko w Poznaniu na porodówce bo znowu był dzień oblężenia hehe

a tak w ogóle to dzień dobry. choć dla mnie chyba nie taki dobry bo spać od 2 godzin nie mogę i już nie wiem co mam ze sobą zrobić. wstawać mi się nie chce :/

ale mnie brzuch swędzi - chyba się zaraz zadrapie :/
 
Ostatnia edycja:
Gosiu ja też nie jestem przekonana do Polnej. Ale tak naprawdę do żadnego nie byłabym przekonana. Martwię się tylko jak nie będzie miejsc...:/
 
reklama
Do góry