reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

no i wieczór kolejny
ag29 miała do mnie dzisiaj pisać co z tą cesarką ale nic się nie odzywa - jutro do niej napiszę.
Anka - pisała że znów jest w szpitalu ze względu na ciśnienie i że pozdrawia wszystkich.
A mi jakoś tak ciężko i takie jakieś bóle - ale to chyba nie skurcze bo nic się nie kurczy ;)
 
reklama
joamar - nie zalamuj sie paciorkowcem. przy naszych pierwszych porodach nie bylo takich badan i jakos bylo ok. teraz jak juz wiesz, to na pewno odpowiednio cie poprowadza w szpitalu :tak:

moj malz pojechal pod Poznan - troche sie o niego boje przez te warunki na drogach. ale jedzie na szczescie terenowym samochodem. a my z Nina lalysmy wosk i cala kuchnia byla w stearynie :eek: przed chwila doczyscilam, a Nina doszorowuje sie w wannie. fajnie bylo :-):-):-)
 
Salomii dzięki za radę :) Ja już po wizycie, opiszę na wątku wizytowym, a tu tylko tyle, że lekarka powiedziała ze bakterie w moczu w ciąży są poniekąd normalne, ponieważ nie da się do końca opróżnić pęcherza. Mam jeść urosept i dużo cytrusów. Nie wiem czy bakterie w moczu są taką normą...szkoda że nie mogę się innego lekarza poradzić. Na razie zastosuję tę kurację o której mówi Salomii i moja lekarka. A co do ilości bakterii to na wyniku miałam tylko napisane "dość liczne". Oki resztę wizyty opiszę na wątku wizytowym.
 
Ja już lepszy humor udało mi się znaleźć lekarza który wypisał receptę na antybiotyk i za tydzień będę po kuracji.
Przepraszam, że nie odniose się do żadnych postów ale po moich dzisiejszych eskapadach mam dość.
 
bakterie w moczu

ja tez sie na poczatku ciazy zmartwilam tym. ale i moj lekarz i moja siostra ktora jest lekarzem mowia ze jest ok. inne parametry by musialy byc jeszcze podniesione np leukocyty..
a tak to moga byc bakterie tez z pochwy. oddany mocz nie jest odrazu badany wiec troche bakterii jak sie dostanie z pochwy moze sie namnozyc. nie martw sie tym jesli nie masz pieczenia i reszta ok to pecherz powinien byc ok. wiem, ze niektore dziewczyny sa leczona na te bakterie ale ja mam przez cala ciaze raz wiecej raz mniej i ani razu nic mi lekarz nie kazal brac. a facet sie powinien znac na rzeczy bo od 30 lat jest ginem i ma klinike leczenia plodnosci i chirurgiem w 2 szpitalach wiec sadze, ze jak baktereie w moczu byly by bardzo grozne to by u mnie zareagowal juz dawno. czasem wystarczy, zebys wiecej pila.

apropo badan. mi nikt nie sugerowal badania na paciorkowca -- czy to standard czy dopiero jak sa podejrzenia?
nawet nie kaze mi gin powtarzac hbs i wr przed porodem bo powiedzial, ze to bezsens jak mialam juz robione na poczatku i szkoda robic. mowi ze dop. nikt mu nie zwroci uwagi ze nie zleca to nie bedzie zlecal tych badan (oczywiscie sa platne bo to prywatny gabinet wiec mi na reke).
na hiv tez mi nie dawal
 
Crate wymaz na paciorkowca to już raczej teraz standard. Co do bakterii w moczu, to mam tak jak Ty i mój lekarz też nic mi nie zapisywał, bo prawie za każdym razem zlecał dodatkowo posiew i tam już nic nie wychodziło. No i ja tez nie miałam powtórki tych badań, czyli nasi lekarze postępują podobnie z ta różnicą wymazu na paciorka.
 
reklama
czy WY tez tak macie, ze kreci was w piersiach?
mnie dzis tak bolala lewa piers ze dopiero po ponaciskaniu i odcisniejcu kilka kropel siary mi ulzylo. czy to boli z powodu pokamu ktory sie tworzy? wycisnelam ok pol lyzeczki

jutro zatem zapytam o tego paciorkowca. moze sobie zapomnial..ale to juz wsumie dosc pozno bo juz 38 tydzien koncze. bralam co prawda tez duomox na zatoki miesiac temu czy to zabija paciorkowca wrazie czego?
 
Do góry