reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Też się nudzę... Stary wrócił z pracy, miałam nadzieję, że sie gdzieś razem wybierzemy a on, że zmęczony i idzie się kąpać... To się poryczałam i siedzę przed kompem jak głupek :/
 
Dzisiaj rozpakowała się listopadówka która miała termin na 02.11 ja mam termin na 02.12 więc jeszcze miesiąc się toczę jak nic :tak: a może i dłużej :szok:
 
A ja w końcu dotarłam do Biedronki. Tam mnie naszła ochota na sałatke sledziową az mnie trzesło jak do domu wracałam i już pozarłam i sie troszke zdrzemnełam...O ile sie da bo Lolo odmówił współpracy i ciagle, mama nie zamykaj oczu. Wrrrrrrr A teraz pije kakao i wcinam bułeczki maślane.
 
A ja w końcu dotarłam do Biedronki. Tam mnie naszła ochota na sałatke sledziową az mnie trzesło jak do domu wracałam i już pozarłam i sie troszke zdrzemnełam...O ile sie da bo Lolo odmówił współpracy i ciagle, mama nie zamykaj oczu. Wrrrrrrr A teraz pije kakao i wcinam bułeczki maślane.
uwielbiam to: mama, odpoczywaj z otwartymi oczami... buuuuu
mnie też naszła senność, z lenistwa włączę młodej bajkę, to może nie zwróci uwagi, że odpoczywam z zamkniętymi oczami;-p
 
ja sie troche nadwyrężyłam..najpierw spacer w parku, teraz sprzątanie, mycie podłóg...wymiękam, kręgosłóp nachętniej bym sobie wyrwała:((( brzuch jak kamień,teraz wziełam nospę i w końcu usiadłam, muszę poczytać co naskrobałyście...
Ktoś pisała że można plecy Amolem posmarować?
Macie czasem takie mocne kłucia w spojeniu?
 
reklama
moj M mnie dzis wystraszyl. dostal jakis „wykwitow” w zgieciach skornych na tlowiu. a ze caly dzien sle cos dziwnie czul az wkonuc po poludniu zaczal wymiotowac i spanikowal, ze to polpasiec. ale takie krostki czesto mu sie robia po wyjazdach jak siedzi w jednej pozycji. a, ze faldki ma ;) to mam nadzieje, ze to odparzenie. przeczytalam o polpascu co znalazlam ale zadnych innych objawow oprocz tych na skorze wybroczyn nie ma. nie moge znalezc swoich szczepien i wyslalam mame na poszukiwania u niej w domu do piwnicy. wiem, ze na pewno chorowalam na ospe ale czy tez bylam szczepiona to nie wiem a mama tez nie pamieta. zobaczymy co bedzie dalej. oby to byl zwykly rota. choc tego tez nie chce u siebie, ale, ze on byl caly tydzien w niemczech to wszytko jest mozliwe..zatrucie, rota, grypa cholera wie. jak siedzi w domu to przynjamnije nie lapie wirusow a tak wyjazd i cholera wie co przywlokl do domu
 
Do góry