reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
a u nas dzisiaj smutniejszy dzień... jakoś mało dzidzia się rusza i chyba jakoś tak się obróciła że kopie mnie po szyjce i pęcherzu i jakieś małe plamienia mam - może od tego kopania czy coś... eh jakoś tak smutnawo.
A jubilatce wszystkiego wszystkie naj
Chorym szybkiego powrotu do zdrowia
Zdrowym gratulacje ;)
Zakupy ekstra żeście porobiły w międzyczasie
 
Cześć dziewczynki:-) Najpierw życzonka: STO LAT MAMOLKA!!!!!!! i OBYŚ MIAŁA TYLKO TAKIE "PROBLEMY JAK TWOJE FAJNE, POUKŁADANE I WCALE NIE POZBAWIONE WOLNOŚCI ŻYCIE:cool2:
Ja dzisiaj miałam mega męczący dzień: rano badania morfologia i posiew moczu, potem wybrałam się do hurtowni w zabrzu i wydałam ponad 1000zł:szok::szok::szok::szok:. No ale zakupiłam pościel, poszwy, rożek, ręczniczki, kocyki, kombinezon, prześcieradła, laktator i jeszcze kilka rzeczy. Muszę w końcu się zebrać w sobie i poczytać co pisałyście o wózkach bo ja dzisiaj oglądałam i nie mam pojęcia na co patrzeć, który wybrać...:-(. Ale takie duże rzeczy będziemy dopiero w listopadzie kupować, bo nie mamy gdzie trzymać takich gabarytów...
Dobra, idę kąpać młodego.
Aha, ja w ogóle nie biorę magnezu:szok: Chyba jako jedyna opocz Iwiczki. Ty jesteś Lwiczka czy Iwiczka? Stawiam na Lwiczkę:-D:-D:-D
 
witam sie i ja. Dzien miałam bardzo przyjemny-mamusia rozpieszcza i dzisiaj zrobiła knedle ze sliwkami-nie musze mówić ze sie najadłam fest... A po poludniu mialam spotkanie z kolezanką z podstawówki i liceum-ma corcie 5 letnia i biedaczka siedzi sama w domu bo maz w USA obywatelstwo zdobywa..... Ma gdzies niby wracac ale cos mu sie to wracanie przeciąga.... Czy Waszym zdaniem po tylu latach rozłąki mozna byc jeszcze takim typowym małżeństwem???
spokojnej nocki zycze:)
 
Czy Waszym zdaniem po tylu latach rozłąki mozna byc jeszcze takim typowym małżeństwem???
spokojnej nocki zycze:)
cześć zraniutka!
u nas też trochę zimno ale słoneczko aż się chce żyć, mimo iż dziś mam do dentysty to jakoś chyba zapowiada się dobry dzionek, a co do rozstania w małżeństwie to zawsze to jakoś wychodzi bokiem, często zostaje żal że gdzieś kogoś w tych najważniejszych momentach nie było... koleżanka tylko od roku mam męża na wyjazdach do innego miasta, ale nie bywa go 1-2 tygodni, teraz przechodzą kryzys w domku, więc uważam że zawsze wszędzie najlepiej jednak razem jak się nie da, to trzeba się nastawić iż mimo wszelkich trudności da się dojść do ładu, tylko trzeba by obie strony baaardzo chciały i baaaardzo się starały
 
Dzień dobry mówię i ja.

Zaraz zbieram się do przedszkola, bo potrzebuję, by mi pani zaświadczenie jedno wypisała, a później na kontrolę do ginekologa. Proszę o mocne trzymanie kciuków, bo ciągle w strachu jestem co z tą moją szyjką po odstawieniu luteiny.

Miłego dnia :happy:.
 
Witam dziewczynki - trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Co do męża mojego to nie wiadomo - objawy ustąpiły - lekarz powiedział "nie wiem co panu jest, mam nadzieję że niczego nie przeoczyłem" no i tyle w zakresie służby zdrowia. Ale póki co nic się nie dzieje także mam nadzieję że to już koniec 'przygód'
 
reklama
cześć laseczki!

u nas dziś chyba będzie znów piękna pogoda!!!
Powoli zacznę prać ciuszki:) trzeba korzystać z tego słoneczka. Jakoś tak inaczej pachnie pranie suszone na powietrzu.

Mój synek poprosił mnie dziś o możliwość samodzielnego powrotu do domu. Mieszkamy blisko szkoły - jakieś 8-10 minut, ale bez żadnej ulicy i większość jego kolegów i koleżanek już wraca samych... pozwoliłam mu, ale tak myślę, że gdzieś się zaczaję:cool: w krzakach:cool2::laugh2: i sprawdzę jak sobie radzi...niby to tylko powrót do domu, ale jakoś się denerwuję.
no i na 14.30 lecę na wizytkę dzisiaj! Kciuki poproszę!!!

winka &&& za Twoja wizytę!
 
Do góry